Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Legközelebb Laibach koncertre...

Legközelebb Laibach koncertre megyek, ami az A38 hajón lesz Budapesten. Nem voltam ott koncerten, mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy például hogyan zajlik a beengedés?

Nincs helyjegy, de akkor hogyan lehet elfoglalni a helyet? Érkezési sorrend, kapunyitás kori sorrend, mikor érdemes érkezni, ha elől akar lenni az ember?

Szellős a nézőtér (úgy értem nagyon "heringesdit" kell játszani?)

Zenekar "megközelíthető"? persze úgy gondolom közös fotóra például? Volt aki csinált ilyet, vagy például néhány szót is tudott esetleg váltani valamelyik fellépővel?

Lehet fényképezni?

Közel van a színpad? nem nagy az "árok"?, vagy nincs túl magasan?

Köszi a válaszokat előre is



2019. febr. 19. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Érkezési sorrend van természetesen.

Bent már egyből ellenőrzik a jegyet és utána lesétálsz a lépcsőn, ott van a ruhatár, mosdó és a koncertterem. A zenekar népszerűségétől is függ, hogy mikor érdemes érkezni, illetve van-e sold out.

Általában kijönnek koncertek után, rögtön a terem bejáratánál szokott lenni a merchpult és oda. Lehet fényképezni.

Nincs árok. Közvetlenül a színpad előtt állsz, ami nincs magasan.

2019. febr. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És nincs ülő hely sem
2019. febr. 21. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kapunyitás előtt 1 órával bőven elég érkezni szerintem.

Amikor fényképezel vakut ne használj, azért lehet rád szólnak, meg amúgy is rohadt idegesítő lehet a zenekarnak :D

2019. febr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, így még az is előfordulhat elvileg valami csoda folytán, hogy három szót tudok beszélni a zenekarhoz, vagy tudok velük fényképezkedni is...
2019. febr. 22. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!