Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem tudok előfizetni a Spotify...

Nem tudok előfizetni a Spotify Premiumra. Miért? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Lptopon használtam többnyire a Spotifyt, van sok lejátszási listám rengeteg zenével. Gondoltam előfizetek a premiumra, de abban a pillanatban épp a telefon volt nálam, régen bejelentkezve egy MÁSIK (!!) Spotify fiókommal, a facebookos fiókommal. Nem tűnt fel, hogy a lejátszási listáim nincsenek ott, gondoltam az is egy premium funkció. Az előfizetés megtörtént, 30 napos próbaverzió.


Amikor rájöttem, hogy ez egy régen elhanyagolt, üres fiók, lemondtam a premium előfizetést, képtelen lennék újra az összes zenét, lejátszási listát hozzáadni.


Próbálkoztam a fő fiókommal is előfizetni a premiumra, ám a bankkártyaadataim megadása után hibaüzenetet ír ki, miszerint már igényeltem premiumot ezzel a bankkártyával, nem indítható el az ingyenes próbaverzió. Namármost.


Engem teljesen hidegenhagy az ingyenes 1 hónap, ám nem enged egyáétalán ezen a hibaüzeneten túllépni, nem tudok premiumot igényelni normál díjszabással. Segítsetek!



2019. febr. 27. 14:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Simán átállíthatod a lejátszási listáidat publikusra, utána az "üres" fiókból megkeresed a másik fiókodat, kilistázza a lejátszási listákat és kimented őket a jelenleg "üres" profilodra. Fél perc az egész.


Egyébként valószínűleg azért, mert amikor egy előfizetést lemondasz, akkor még az előfizetett tárgyhónapnak le kell járnia. Például: előfizetsz február 1-én (ingyenes kezdőhónap lényegtelen), az ugye tart február 28-ig. Ha te megszakítod az előfizetést például február 14-én, attól még a te kártyáddal ki van fizetve a prémium szolgáltatás 28-ig és addig a napig használhatod is a prémiumot attól függetlenül, hogy 2 hete lemondtad. Február 28-ig a te kártyáddal aktív a prémium és csak utána fogod tudni ugyanazt a kártyát másik fiókkal használni.


Szóval várd ki az előfizetéstől számított 1 hónapot, addig pedig ha fontosnak érzed mentsd ki a lejátszási listáidat az üres fiókra és addig is ki tudod használni az ingyen prémiumot.


(egyébként az ingyenes hónap fiókhoz van kötve, nem kártyához, szóval a másik fiókodon is megkapod majd az ingyenes hetet. Nagyon sokan csinálják azt, hogy minden hónapban új fiókot nyitnak, átmentik a fő fiókjukról a lejátszási listákat, megigénylik az ingyenes hónapot, aztán le is mondják és ezt havonta ismétlik.)

2019. febr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!