Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ismer valaki olyan hangszórót...

Ismer valaki olyan hangszórót ami a magas hangokat is szépen kiadja?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan hangfalat keresnék (nem arany árban) ami a magas hangokat is szépen kiadja hangosan is. Sajnos a magas hangokat nagyon kevés adja ki tisztán manapság minden csak dübörög össze-vissza.

2019. febr. 27. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Neked mennyi a "nem aranyár"?

Újonnan 40-60 között tudom elképzelni, hogy létezik ilyen POLChangfal (a Dalikban meg lehet bízni), ha nagyobb álló kell, az több. Használtan 25-30 körül már ki lehet fogni jó polchangfalakat, állókat meg 60tól kezdődően.

2019. febr. 28. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nos akörül gondoltam volna ki én is. Esetleg valami konkrét típus vagy oldal ahol szokás ilyeneket árulni akár használtan is?
2019. febr. 28. 18:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Újban annyira nem vagyok játas, ahogy láthattad az előző válaszomból. De a Dalit ismerem, szerintem, ha abból veszel egy drágábbal (értsd úgy, hogy nem a legolcsóbbat, azaz a márka tesco gazdaságosát), akkor az biztos, hogy szépen fog szólni, magas tartományokban (is). Ezen kívül még azt tudom ajánlani, hogy nézelődj vaterán, jófogáson, hifipiac aprón, bár ezek inkább vintage csodák kifogására a legjobbak. Nem tudom, neked mire kell (szobai zenehallgatásra, "djskedésre", esetleg univerzálisak), és ettól függ, hogy mit ajánl az ember, mert mindenre más való. Például nem mondanám, hogy szobainak feltétlen monitort vegyél, de ha zenélsz, akkor meg igen...
2019. márc. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!