Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehet 2 zenekarban játszani?

Lehet 2 zenekarban játszani?

Figyelt kérdés

Már másfél éve tagja vagyok egy bandának. Ez már egy komlyabb dolog. Már a dalainkat vesszük fel stb..

Viszont most egy ismerősöm és egy barátja kitalálták, hogy bandát alapítanak és meghívtak gitározni. Igent mondtam, de leszögeztem, hogy én már játszok egy zenekarban. Vajon, ha rájönnek a "fő"zenekarban, hogy ezt elvállaltam, mit szólnak majd??



2019. márc. 4. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne?
2019. márc. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bandrás74 ***** válasza:
100%
Persze,de ne sunyiban csináld.
2019. márc. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kojee ***** válasza:
100%

Ahogy írták az őszinteség fontos, főleg egy olyan közegben, ahol alkotó tevékenységet folytattok, és elvileg barátok vagytok, vagy valami ilyesmi.

Engem pl. soha nem zavart az, ha valamelyik zenésztársam több formációban játszik, amíg a sajátban "odateszi" magát.

2019. márc. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! <3
2019. márc. 9. 16:54
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mark az NCT-ből 3-4 bandában "játszik", és rá sem mérgesek a kiadós bácsik :) (mondjuk az összes cégen belül van haha)
2019. márc. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!