Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan fejlődhetnék tovább?

Hogyan fejlődhetnék tovább?

Figyelt kérdés

Nagyjából 5 éve gitározok, játszottam együttesben, jártunk koncertezni ahol kisebb szerepeket, zenéket kaptam, főleg ritmusgitárosként. 2 és fél évet jártam magántanárhoz, ott az alap skálákat és akkordokat megtanultam, nagyjából arra a szintre jutottam hogy a számok 80%át egy kis gyakorlással el tudom játszani. Az elmúlt években a rendszeres tanár hiányában "ellustultam", sokkal kevesebbet zenélek. Így is minden nap, de tartalmilag kevesebb haszna van. Ugyan azokat a számokat játszogatom, próbálok minél nehezebbeket megtanulni, de pl. most a Mediterrnean Sundancenél nagyon előjöttek a hiányosságaim, nagyon meg kell küzdenem vele helyenként. Klasszikus és akusztikus gitárokon játszom főként, mindenféle műfajban. Úgy érzem hogy nincsen meg a régi motivációm gitározni, de fejlődni szeretnék hátha rákapok és visszajön. Ötleteket szeretnék kérni hogy főleg otthon, autodidakta módon hogy tudnék fejlődni, motivációt szerezni. Köszönöm.


Ui.: Iskolába járok, sajnos mellette nincs nagyon időm zeneiskolába járkálni. Próbálkoztam zenészeket keresni magam körül hátha az együtt zenélés majd előrébb visz, de csak olyat találtam aki nemrég kezdte, vagy akinek olyan a ritmusérzéke mint egy kontaktos led izzó, és inkább én húzom őt felfele, nem pedig együtt egymást. 16/F



2019. márc. 7. 19:48
 1/1 Dr.D válasza:
100%
Mi állít tégedet ma abba,hogy tovább folytasd? 5 évig csinálod ezért ne hagyd abba! Nagyon nagy tudásod lehet,hogyha ennyi éve csinálod de ne add fel ilyen könnyed azokat az éveket.Tudnod kell mi a célod és kikell tartanod mellette! Nézzél professzionális gitár videósokat. Pl: Eddie van Der Meer,Gareth Evans.Gyakorolj sokat! Bízok benned,ne add fel!
2019. márc. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!