Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tovább, mit kéne...

Hogyan tovább, mit kéne tanulnom? (gitár)

Figyelt kérdés
Lassan már 2 éve gitározok, de úgy érzem elakadtam egy pontnál (elektromos és klasszikus gitár). Zenei képzésem sajnos nincs, nem nagyon értek a zene elméleti részéhez úgy ahogy szerintem kellene. (Relatív hallásom van, valamint vissza tudom énekelni azt a hangot amit hallok általában.) Próbálkoztam megtanulni néhány skálát az internetről, de jelenleg nekem az olyan mintha a kovács kezébe merőkanalat adnának, nem tudom mit kezdjek velük. Alap akkordokat tudok + néhány barrét, néhány számot amit netről megtanultam kb el tudom játszani. Viszont nem tudom mivel tudnék tovább fejlődni, nincsen beosztás amit követhetnék.

2019. márc. 8. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
És az oktató oldalak, videók meg miegymás nem jók?
2019. márc. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
tabokat használsz? songsterr oldalon rohadt sok van. amelyik szám tetszik tanuld meg. nem számít hogy nehéznek tűnik először. gyakorold a technikákat amikben rossz vagy stb.
2019. márc. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tanulj tovább számokat. Aztán tanulj olyan számokat, amikben olyan technikák vannak amikben gyenge vagy, hogy így is gyakoroltasd magad. Számokat könnyű szólókkal, majd egyre nehezebbekkel. A skálák az improvizációban segítenek, ha pl. szólót improvizálsz, ha a skálák mentén mozogsz szinte garantáltan jól fog szólni. Persze ezeket memorizálni és begyakorolni rengeteg idő.
2019. ápr. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!