Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Roland hp236 elektromos...

Roland hp236 elektromos kalapács mechanikas zongora.60 ezer forint. Eddig egy német tanarnal volt (? )

Figyelt kérdés

Az eladó 2 hete kapta meg.


Én körülbelül két éve zongorázok és szükségem lenne egy zongorára amin tudnék gyakorolni. Mint olyan így nincsenek nagy elvarasaim, csak annyi hogy működjenek a billentyűk és a kalapács mechanikák.


Esetleg attól szeretném ki kérni a véleményét erről a termékről aki esetleg ő maga is használja vagy használta és vannak tapasztalatai, továbbá akinek esetleg további tapasztalatai vannak. Szóval igazából minden jól jön!


Még arra lennék kíváncsi hogy hogyan tudnám meg nézni/le tesztelni egy pár perc alatt hogy van e valami probléma a zongoranal, továbbá mik lehetnek a tipikus hibák.


Utána néztem neten és nem találtam semmi információt erről a tipusrol még árat sem. Csupán csak külföldi oldalakon láttam róla árakat. Láttam ami 600$ volt és volt egy 266£-ért is


A válaszokat és a segítséget előre is köszönöm! Sokat számítana!


Link: [link]



2019. márc. 11. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen régi a hangszer, de már 20-25 éve is készültek egész jó digitális zongorák. Próbáld ki az összes billentyűt és nyomógombot, a pedálokról se feledkezz meg! Figyeld, nem recseg-e a hangszóró! Ennél többet nem igazán tudsz tenni. A legolcsóbb új hangszer kétszer ennyibe kerül, így akár jó vétel is lehet.
2019. márc. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Megvettem a zongorat és megvagyok vele elégedve. A hangok szolnak, viszont van 2-3 billentyű ami kattog fel engedeskor. A gombok mukodnek rajta van rajta hangerő állító, jack csatlakozó nincs rajta. A hangszórók jól szolnak nem recsegnek és ami azt illeti hangosabb mint egy zongora.

Pedalt még nem próbáltam vele. A festés rajta sok helyen töredezett és a szeleinel le van patogva.

A 88 billentyű nagyon kényelmes viszont még nem szükséges nekem.


Szóval jó vásár volt!

2019. márc. 18. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!