Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » KPOPPEREK! Mit szóltok Seungri...

KPOPPEREK! Mit szóltok Seungri botrányához a BigBangból?

Figyelt kérdés
Seungri a botrányát követően elhagyta a bandát. Én nagyon lesokkolódtam, még most sem bírom felfogni hogy az egyik kedvenc bandám karrierje már valószínűleg zátonyra futott :(

2019. márc. 13. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%

Az a röhejes az egészben, hogy konkrét bizonyíték nincs is ellene, de Korea az Korea... A sok "rajongó" meg bemondásos alapon elítéli. Ez a legszomorúbb az egészben. Én egyébként hiszek neki, de ez más téma.

Viszont hamarosan úgyis be kell vonulnia, mire kijön, már a többiek is kint lesznek, akkor hátha, esetleg visszajöhetne... Vagy ez nem játszik?

Nem jó ez. Nagyon nem... A Bigbang az egyik kedvenc bandán, minimum a top 3-ban benne van, és nagyon nem szeretném elveszteni őket. Lehet, hogy a többiek tovább folytatnák, de az akkor se lenne ugyanaz

2019. márc. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Már vártam ezt a kérdést...


Igazából nem vagyok nagy BigBang rajongó, nem az én stílusom a zenéjük (viszont a Haru Haru c. számuk nagyon tetszik), de azért eléggé lesokkolt engem is a dolog. De nem gondolok igazán semmit, de remélem, hogy nem igazak a vádak, majd kiderül. Én sem értem, mért kell egyből mocskolni. Ha tényleg igaz, az elég undorító, de szerintem nem kéne nekiesni addig, amíg a bűnössége be nem bizonyosodik. Mert akár ártatlan is lehet, és ilyenekbe már nem egy híresség rokkant bele. Szóval semlegesen állok hozzá, nem támadom, de nem is védem, de remélem a legjobbakat.

2019. márc. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
MI volt a botrány?
2019. márc. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#3


[link]

2019. márc. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Na asszem én most mégjobban lesokkolódtam. A CNBLUE-s Lee Jong-hyun?? Neeee 😭😭😭 remélem nem igaz. Komolyan, neee😭😭😭

[link]


[link]


Nem hiszem el, tényleg nem tudok erre mit mondani

2019. márc. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jesszusom, az FTISLAND leader Jonghoon is??? (Ez az előbb elkerülte a figyelmemet).


Én tökre összetörtem komolyan. Itt vagyok 19 évesen, és csak nemrég találtam rá az FTISLAND-re és a CNBLUE-ra. Sosem rajongtam még soha ennyire semmiért, mint értük. Nekem valahogy 12-14 éves korom körül nem volt ilyen időszakom, lehet gáz vagyok, de nálam most jött el ez a nagy rajongási korszak. Totálisan le vagyok forrázva. Nyilván, azt tudtam, hogy ők is csak emberek, és nem olyan tökéletesek ők sem. De azt hiszem valahogy mégis a bálványozás hibájába estem. Nem tudom, most mi lesz, hogy tényleg igaz-e, teljesen össze vagyok zavarodva.

2019. márc. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én belelátnék még valamit. Voltak már máskor is komoly bajok a saseng rajongókkal és antikkal. Betörés, üldözés akár kocsival is, még gyilkossági kísérlet is. Pont egy ilyen ne férne bele?

Vagy ott volt T.O.P. is, ott is egy kidobott, feltűnési viszketegséges, tehetségtelen kiscsaj mekkora károkat okozott?


Én addig nem hiszem el egyikükről se amíg be nem bizonyítják/ők maguk el nem ismerik, hogy ez így történt.

2019. márc. 15. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7, Choi Jonghoon nyíltan elismerte a bűnösségét, bocsánatát fejezte ki az erkölcstelen tettei miatt, és (akárcsak Seungri) bejelentette, hogy kilép a bandájából.

Mint Primadonna, ez baromi nagy törés most nekem. Nem tudom, Jonghoon mennyire volt benne a dolgokban, konkrétumot nem nagyon találtam, béna vagyok angolból, a google fordító segítségével próbálom összevadászni az információkat. Nem igazán tudom, hogy mit gondoljak erről az egész helyzetről.

2019. márc. 15. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

Már vártam a kérdést.

Híreknek csak annak higgy, amit hivatalos oldal hoz lesz (SBS). Seungri benne volt az ügyben, egyelőre az biztos, hogy a chatszobában benne volt, tehát bűnrészes.


Amit mindenkinek érdemes lenne megjegyezni, az a következő: Csak azért az idolok, mert híresek. Ezért róluk hallani sokat, meg miattuk jut el hozzánk. De ez az egész ügy jóval túlmutat rajtuk. Valószínűleg Korea egyik legnagyobb korrupciós botránya. Egyelőre keresik azokat, akik fejesek, akik benne voltak és sajnos a lehetséges vádlottak sora igen hosszú, megy a szövetségi nyomozás (nem rendőrségi, tulajdonképpen a koreai FBI nyomoz), és mindenkit, aki fontosabb személy, kihallgatnak. Ez az egész ügy több mint 10 évre megy vissza, szóval van mit keresni és azóta elég sok elodázott/lefizetett ügy volt. Ebben az egészben Seungri és a már többi, megnevezett idol, csak egy nagyon pici rész. Kis halak a tengerben. Amit remélhetünk, hogy a tényleges bűnösöket, akik irányították a bábokat, megtalálják.


Amire titeket szeretnélek kérni: Ne utálkozzatok, ne vádaskodjatok. Éppen elég, hogy a koreai rajongók ezt teszik. Megértem, hogy csalódtatok bennük, mint emberek. Kérlek ne keverjétek össze a zenéjükkel.

De ítélkezni nem a ti jogotok, szóval ezt hagyjuk. Az vesse rájuk az első követ, aki bűntelen!


Kedves Kérdező! A Bigbang nekem is az egyik kedvenc csapatom. Rosszul érintett, hogy Seungri belekeveredett ebbe a borzalmas ügybe. Hogy az ügyvédje tanácsára vagy saját belátása szerint, de feladta magát és segíti a nyomozást, aminek nagyon örülök, és ez a tény mindenképp enyhítő körülmény lesz a végén.

Az a helyzet, hogy a többieknek is volt egy-két ügye, már elég régóta létezik Bigbang és én nem sok esélyt láttam arra, hogy a katonaság után sokáig folytatják. Őszintén szólva egy új, teljes albumra és utána vége. Erre számítottam. Nem tudni még mi lesz, azt remélem, hogy a többiek megússzák a csúnya pletykák nélkül és nyugodtan folytathatnak közösen vagy szóló karriert, esetleg valami "nyugodtabbat", mint zeneszerző, műsorvezető vagy színész. Vagy elvonulnak megérdemelt pihenésre. Még várjuk, a többiek mit mondanak, amire én tudok gondolni, hogy most kaptak pár tanácsot, hogy inkább hallgassanak, nehogy összevonják őket ezzel a botránnyal.


Attól tartok, hogy a YG egyre jobban vágja maga alatt a fát. Eddig is voltak érdekes húzásai, nem tudhatjuk, mi jár a menedzserek meg a CEO fejében... Most, hogy belekeveredtek ebbe az ügybe, nem vet rájuk túl jó fényt. Hogy talpra áll-e, az kérdéses, de a többi előadónak lehet esélye. Annak nagyon örülök, hogy a iKont nem vonták ebbe bele, remélem sikerül tovább vinniük a karrierjüket, mert nagyon tehetséges srácok. (Esetleg sikerül szerződtetniük a Pnation-nél). És nem feledkeztem meg a többi csapatról sem, mint a Winner, meg a BlackPink, természetesen remélem, hogy nekik is sikerül valamivel előhozakodniuk, állást nem foglalok, mert őket kevésbé ismerem, így a meglátásaim is felszínesebbek.

2019. márc. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9


"Amire titeket szeretnélek kérni: Ne utálkozzatok, ne vádaskodjatok. Éppen elég, hogy a koreai rajongók ezt teszik. Megértem, hogy csalódtatok bennük, mint emberek. Kérlek ne keverjétek össze a zenéjükkel.

De ítélkezni nem a ti jogotok, szóval ezt hagyjuk. Az vesse rájuk az első követ, aki bűntelen!"

Igazad van, teljes mértékben. Viszont jelenleg nem vagyok képes külön kezelni a zenét meg az embert. Helyre kell tennem magamban ezt az egészet ...

2019. márc. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!