Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti jártatok már úgy, hogy a...

Ti jártatok már úgy, hogy a Viagogo-n vásárolt jeggyel nem tudtatok bemenni a koncertre?

Figyelt kérdés
Én most egy eredetileg 40 eurós koncertre vettem 90 euróért e-jegyet, rögtön meg is küldték. Életemben harmadjára vásárolok üzéroldalon, de itt először, első két alkalommal nem volt gond, remélem, most sem lesz. Mekkora rá az esély?
2019. márc. 15. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
A Viagogo egy notórius csalóoldal. Személyesen senkit nem ismerek, aki onnan vásárolt, de tudom, hogy volt már arra is precedens, hogy egy koncert helyszínén ki volt írva, hogy az ott vett jegyekkel nem is érdemes megpróbálni bemenni.
2019. márc. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1: Azt lehet, hogy azért írták ki, mert a beléptetés személyazonosság igazolásával egybekötött rendszerű volt. Például Londonban, a Royal Albert Hall-beli koncertekre is csak azt engedik be, aki igazolja magát, és a név megegyezik a jegyen szereplővel.
2019. márc. 15. 18:16
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 Hogy függne össze egy csaló oldalon vett hamis jegy a személyazonosságos beléptetéssel? Rendszeresen árulnak olyan jegyeket, amiknek semmi közük jogilag a rendezvényhez - azzal nyilván nem engednek be. Olvass kicsit utána.
2019. márc. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3: Úgy, hogy egy olyan típusú rendezvényre totál felesleges üzéroldalról, vagy bárhonnan másodkézből jegyet venni, mivel úgysem fognak beengedni, ha nem a te neved van a jegyen. Egyszer voltam a Hallban koncerten, csakugyan kérték a személyimet.

A szóban forgó jegyem igencsak valódinak tűnik, csak ugye még ott a rizikója az esetleges többszörözésnek. Ezért kérdezem, hogy valakinek van-e tapasztalata ilyen téren, és ha igen, utána mit csinált, miként járt el.

2019. márc. 15. 18:38
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Ezért mondom, hogy olvass utána. Ha itt nem is válaszol senki saját tapasztalatból, akkor is köztudott tény, hogy sokan beszopták már azzal az oldallal, van fenn róla rendesen infó a neten.
2019. márc. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5: Kerestem, de eddig a személyes élménybeszámolókban csak a lehúzóan magas jegyárak miatti panaszkodásokat láttam, illetve, hogy meg sem kapták a jegyet. De a hamisságról vagy többszörözésről még nem olvastam tapasztalatokat, csak infóként írják többhelyütt, hogy megeshet.
2019. márc. 15. 19:01
 7/7 A kérdező kommentje:
Kérdés, hogy az adhat-e okot bizakodásra, hogy csak 50 euróval fizettem többet az eredeti árnál (elvégre volt olyan opció is, ahol majdnem 200-zal került többe), és hogy a jegy azonnal megjött?
2019. márc. 17. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!