Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki aki esetleg volt már a...

Valaki aki esetleg volt már a koncertjükön, az segítsen már. Most 2019 június 3. -án lesz egy Against The Current koncert a Dürer kertben, a kapunyitás 18:30. Mennyivel menjek előtte?

Figyelt kérdés
Ha valahol az első sor környékén szeretnék állni,akkor mikor menjek oda? Illetve 23:00 óra után csak 18 éves,és a fölöttiek lehetnek bent a Dürer kertben felnőtt jelenléte nélkül,ez a koncertre is érvényes ha esetleg eltartana addig,aki volt már a koncertjükön,az világosítson már fel,hogy hogy működik ez. A koncert+VIP koncert idődartama összesen mennyi kb? Meg maga ez a VIP dolog hogy megy,a rendes koncert után kezdődik,aztá fotòzàs stb stb,lehet velük váltani pár szót.Tudom sok a kérdés,de ezekről semmi infót nem talátam,pedig kersetm,meg életem első koncertje,ugyhogy még tapasztalatom sincs hasonlókban:-)

2019. márc. 17. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem legalább 30 percel a nyitás előtt legyél ott...

Amúgy a 2017-es szintén Dürer Kertes ATC koncerten nem voltam ott, de úgy hallottam, hogy nem voltak sokan.

Azt teljesen kizártnak tartom, hogy 23:00 óra utánig tartson.


Többit sajnos nem tudom :/

2019. márc. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amúgy érdekes, mert állitólag a 2017-es koncerten minden jegyet eladtak...

Ismerőseim szerint mégsem voltak sokan.


Mindenesetre a jegyek árán, a nevetséges 3000 forinton egy picit növeltek, most 3800/4500 ami mêg mindig nevetségesen olcsó.


Nem tudom, ez hogy érheti meg nekik.

2019. márc. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ;)
2019. ápr. 2. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!