Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kinek van ötlete, melyik szám...

Kinek van ötlete, melyik szám lehet ez?

Figyelt kérdés

Nem lesz egyszerű. Gyakorlatilag lehetetlen.Nem emlékszem sem az előadóra, nem a szám címére. A dalszövegre sem. XD Max annyira, hogy "take the toy". Azonban hiába kerestem rá a dalszövegre ezen szavak alapján, nem találtam egyezést. Az előadő, a hangja alapján egy néger nő lehte, de nem biztos. A szám valamikor 1980-2006 között keletkezhetett. A klipjében egy fürdőgatyás srác van a tengerparton és amennyire emlékszem, sorra lepattintják a nők.


A refrén úgy kezdődik, hogy "Nanana nanana" és valami olyasmi, hogy "Oh-oh me, oh-oh me". XD Azért írom ide, mert végső elkeseredettségemben már nem tudom mit csináljak. Több keresőt is próbáltam már,vagy 400 számba belehallgattam a youtube-on, nem találtam meg. Szerintem pop, de ahhoz egy kicsit pörgős.Nem kizárt, hogy retro. Ötletem sincs mit csináljak.Előre is köszönöm és természetesen nem számítok rá, hogy ezalapján tud valaki segíteni. XD



2019. márc. 24. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen műfajra hasonlít?

/techno,rmb,house,beat,stb/

2019. márc. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én magam pop zenének mondanám, de nem az a lassú, nyálas fajta. Pörgős, lehetne rá táncolni rendesen.
2019. márc. 24. 10:21
 3/5 A kérdező kommentje:
Pár éve már sikerült megtalálnom ezzel a "youtube-os, belehallgatós" módszerrel, de most mintha eltűnt volna az internetről...
2019. márc. 24. 10:39
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ez?

https://www.youtube.com/watch?v=uEJuoEs1UxY

Viszont sajna a többi nem igazán illik rá :/

Van benne oh, meg nanana :D

2019. márc. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem ez, de azért köszönöm a próbálkozást. :D
2019. márc. 24. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!