Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen jó klasszikus akusztiku...

Milyen jó klasszikus akusztikus gitárt ajánlanátok? Lehet a legolcsóbb kategóriás is, vagy egyáltalán ne?

Figyelt kérdés
Pl egy zeneiskolába általába Stagg gitárokat használnak, mert olcsók, de nem tudom, hogy én is maradjak a 20000 körüli kategóriás gitároknál, vagy vegyek 40000 ért egy jobbat? A drágább fajtából Fendert nézegettem. Szóval elég használhatóak az olcsó gitárok is?

#akusztikus gitár #Klasszikus akusztikus gitár
2019. márc. 26. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is klasszikussal kezdtem, talán az olcsóbb fajtából, nem ez lesz a döntő.
2019. márc. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem zeneiskolába kell, csak a nylon húr érdekel, akkor sztem vegyél olyat, aminek vékonyabb a nyaka, és alacsonyan vannak a húrjai. Sokkal egyszerűbb rajta játszani. Főleg ha kezdő vagy, mert később már nem hinném, h probléma van ezzel, de engem nagyon zavartak a magas húrok régen pl.
2019. márc. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szóval akkor full fölösleges lenne drágább gitárt venni? Gondolom hamarabb elhangolóduk vagy valamivel csak rosszabb, nem?
2019. márc. 27. 22:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy olcsóbbat, majd idővel ráérsz drágábbat venni, csakhogy legyen valamennyi gyakorlásod.
2019. márc. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De nem valami 100ezres katagóriára gondoltam, hanem olyan 40000 körül ami gitárokhoz képest még jó ár, és tök ledöbbentem,hogy ennyire nem ellenzi senki a legolcsóbb kategóriát. De biztos van valami ilyan márka amit nem ajánlotok mert használhatatlan/nem éri meg az árát, nem? Pl a Stagg gitárokról vélemény? Mondjuk azt sok helyen használják,szóval azt merném én is, de pl vannak Geryon gitárok is akár 20000 alatt.
2019. márc. 28. 20:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első klasszikus gitárom 15-ért vettem, azon gyakoroltam, mint kezdő, 2 év múlva cseréltem drágábbra, minőségibbre, és nem az ára volt a főszempont, hanem, hogy végre neki álljak tanulni. Ha szeretnél játszani, akkor az ára mellékes, ne ezen ragadj le.
2019. márc. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem,és pont azért is érdekelne,mert tudok nagyon alap szinten gitározni, csak most szertnék venni sajátot is,ezért nem is lenne akkora baj szerintem,ha drágabb kategóriát vennék, de így már nem igazán tudom. Biztosra akarom folytatni a gitározást, szóval gondoltam akkor már veszek egy kicsit drágább kategóriából, de nem tudom... Gondolom megérné picit több pénzt belefektetni ilyen esetben,nem? Mert egy olcsó gitárt kb egy év után úgyis le szeretnék cserélni gondolom, még ha nem is feltétlen azérz,mert tönkrement.
2019. márc. 30. 16:51
 8/8 anonim ***** válasza:
40 fölött lehet találni olyan akusztikus gitárt, ami évekig kiszolgál, pontosabban MSC, Ibanez, Yamaha, Valencia, Stagg, ezek mind jó fajta gitárok, ebből érdemes szemezgetni. Bár én nekem Cort klasszikus gitárom van, ami 80 feletti volt az ára, de nagyon elégedett vagyok vele, gyönyörűen szól, évenként váltom őket, vagyis csak gyűjteménybe kerül. Szóval a kérdésre a válasz, én ajánlom a Yamaha, vagy a Gibson gitárokat, az ára akkor se fogja befolyásolni, hogy mennyire szól tökéletesen, játszottam már olcsóbbal is és drágábbal is, nem nagy különbség köztük. Szóval ha a pénz nem akadály neked, akkor a felsoroltak valamelyikéből választasz, ez rajtad áll. De egyébként ne is rám akarj hagyatkozni, annyi hasonló kérdés van fent, ami téged érint, csak kutatni és olvasni kell.
2019. márc. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!