Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Zene

A kérdés

I know what you dod last summer Camilla cabello, shawn menses. A szövegben az van h The pictures on her Phone. Shawn ezt énekli. Camila is? Nem úgy kéne h on my Phone? Pedig hallani a hangját. Szóval?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Camila Cabello, Shawn Mendes, dalszöveg, sál, zene, értelem, értelmezés

ápr. 1. 18:46  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem Camilla ott inkább azt mondja hogy "the pictures on the phone".

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 1. 19:24 Privát üzenet
Gratulálok első, nem tudom hogyan fejtetted meg mit akar a kérdező. Gondolom tapasztalt vagy már :D kérdező, te pedig legyszi, próbáld meg leírni úgy a kérdést hogy érthető legyen

A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 2. 00:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ha kenyszerbeteg vagy vagyis kényszerből írod elég nehéz

# 3/3Időpont ápr. 2. 20:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi ennek a zenének a neve?
A Havana-Camilla Cabello ft. Young Thug copyright-os zene?
Csak szerintem koppintás Camilla Cabello Havana című száma, vagy ez ekkora véletlen lett?
Az énekesek tudják fejből az összes dalukat vagy van valami súgógép vagy valami, ami segít a szövegben?
Hiro Párizs című számában kire utal a "Huan" és a "Miguel" a szövegben?
Melyik az az ikonikus szám, ami a 90-es évekhez köthető (azthiszem), dob szólóval kezdődik (kicsit indulós/militáris), dallamos, fülbemászó refrénje van és nagyontipikus...

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Zene rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!