Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok Billie Eilish...

Mit gondoltok Billie Eilish Bad guy című új zenéjéről?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 2. 07:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Duh
2019. ápr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem rossz, nekem tetszett, bár nem a kedvencem tőle.
2019. ápr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

Hát...megijedtem tőle, mint egyébként az összes dalától.

Bármekkora propaganda áll mögötte, én nem bírom, - meg egyébként a hozzá hasonló divatdepis elkényeztetett kiscsajokat sem.

A korához képest egyáltalán nem érett, - annak ellenére, hogy nem egy pasizós plázap*csa, mint a legtöbb kortársa, rendkívül nagyképű.

Ezzel a sátánista zombi stílussal akarja felhívni magára a figyelmet, mert szerinte ez “érdekes” és “különleges”.

Voltam depressziós, - akinek ilyen jellegű problémái, szuicid hajlamai vannak, az általában nem tárja ezt a publikum elé, és nem különôsebben büszke rá, mert valóban szenved. De ő élvezkedésből csinálja az egészet, mert azt gondolja, “menő” és különleges, ha egy tizenéves csitrike női Marilyn Mansonnak képzeli magát.

Tudom, nagyon sokan mondják, hogy Billie beteg, tourette szindrómás, és gyakran random káromkodási ingerek jönnek rá.

Viszont szerintem az lenne az ideális, ha a fiatalok nem mentális beteg “Horrorkákat” hallgatnának, hanem egészséges lelkületű előadókat.

2019. ápr. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

+ Hangilag sem egy nagy durranás.

Semmi képzettség, különlegesség nincs a hangjában, csak dörmögni, folytani és hörögni tud, mint egy medve.

Autotune nélkül semmilyen magassága sincs.

Nem azzal van a bajom, hogy mély hangja van, hiszen nem lehet mindenki csilingelő koloratúrszoprán, de hangilag sokkal jobb előadók vannak nála, akiket negyedennyire sem sztárolnak.

2019. ápr. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
73%
Én se nagyon értem, hogy mi ez a nagy felhajtás körülötte, hogy őszinte legyek. :D Az oké, hogy nem rossz a hangja, illetve a stílusa sem hétköznapi, de itt nagyjából ki is merül a téma. Szerintem vannak nála sokkal tehetségesebb és érdekesebb emberek, akik jobban megérdemelnék a figyelmet. Az se nagy szám, hogy ilyen fiatalon fedezték fel, rengeteg vele egykorú (vagy még fiatalabb) gyerek tett már szert hírnévre, szóóóval ja... Dehát manapság már tényleg nem kell olyan sok mindent letenni az asztalra, hogy ezerrel nyalják a popsikádat világszerte.
2019. ápr. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%
Nekem tetszett. Eddig ez tőle az egyik kedvenc zeném. A klip pedig azt tükrözi hogy Billie boldog
2019. máj. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Laylah ***** válasza:
82%
Nem, azt tükrözi, hogy egy elmebeteg, aki egy bántalmazó kapcsolatórl énekel, és közben egyszer vidáman ugrabugrál meg vihog, utána meg eljátssza a véres áldozatot, aki a végére bedumálja magának, hogy titokban ő a főnök a kapcsolatban, aminek egyik ordas nagy cáfolata az utolsó jelenetben a szöges nyakörv (a nyakörv minden esetben szubmisszivitást, alárendeltséget szimbolizál, akármennyire is felkapott lett mint divatcikk). Ezt úgy mondom, hogy fordítottam a szöveget is mellé, nem csak néztem a videót.
2019. máj. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
76%

Szerintem szar,nem értem miért van oda mindenki érte..

Bár én ugyanezt gondolom az eloadorol is..

Én azt gondolom h ez egy tomegzene

2019. júl. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

Én imádom. Fülbemászó. Igazi nyári hangulatom van tőle.

Van jobb zenéje, ez igaz, de csak azért mert ebben nincsenek hajlítások. Igazi fesztivál zene szerintem.


Imádom a bizar dolgokat, a videót is imádtam. Látni lehetett a még gyerek énjét is benne. Szeretem a klippet, színes. És van benne csattanó.


Még jó, hogy a kérdező erről a dalról kérdezett..nem az előadóról. Pár előző válaszoló.

2019. júl. 28. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem egy nagy adag hulladék az egész. Maga az előadó is az. Ennyi a véleményem!
2019. nov. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!