Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Aki ért az ír furulyához: ez...

Aki ért az ír furulyához: ez a fajta furulya mennyire jó minőségű?

Figyelt kérdés

[link]


Sok helyen olvastam, hogy a legtöbb furulya hangja nem pontos, negyed hangokkal eltér attól, aminek lennie kéne.



2019. ápr. 4. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonló kérdést írtam ki nemrég. Érdekelne, hogy te mire jutottál?
2019. máj. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Megvettem végül, de kevés időm van foglalkozni vele, így egyelőre én sem tudok róla sok ítéletet mondani. :)

Nekem egyébként sokat segített egy vlogger, akinek szintén van egy ilyen furulyája, így ez elég indok volt nekem ahhoz, hogy meg merjem venni.


Róla van szó:

itt egy ugyanolyan furulyát mutat be, mint amit én is linkeltem

https://www.youtube.com/watch?v=g2PNC49fyMI


Itt pedig több furulyáról van szó, de benne van az előző is

[link]

2019. máj. 25. 15:33
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazából azt olvastam még, hogy érdemesebb D hangolású furulyát venni, mert a legtöbb kottát is D-re írják.

Van egy másik Clarke furulya (a második linkelt videóban ez is szerepel), ami "csomagban" is kapható. Ebben benne van a furulya, egy kottafüzet, ami nagyon jól leír mindent és segít egyáltalán elkezdeni a tanulást, és jár hozzá egy CD is, ahol a füzetben lévő dalokat lehet meghallgatni. (A furulya külön is megvehető.)


Erre gondoltam:

[link]

2019. máj. 25. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!