Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Magyarországon kik számítanak...

Magyarországon kik számítanak a legnépszerűbb, leghíresebb és legsikeresebb külföldi előadóknak, együtteseknek?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 7. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem mindenkinek más. Nekem például a legjobb Juliet Simms meg a férje Andy biersack (Andy Black a művészneve)de kva sokan fikázzák őket. Nekem akkor is a legjobb meg a pasi bandája a Black Veil Brides. Bebe Rexha nekem ő is nagyon tetszik. De most elég népszerű lett egy KPOP banda a BTS is. Akkor az a Justin Biber gyerek. Aztán ők a népszerűbbek szerintem, már mint a legtöbb ismerősöm őket hallgatja. Avicii, cardi B (nem tudom jól írom e) róla is rengeteget hallottam mostanában, Fifth Harmony, Sia, Halsey, yungblod (azt hiszem így írják), Akkor ott van Luis Fonsi (Despacito) lehet hogy neki csak ez az egy száma híres. Nálam ennyi, akiket "ismerek".
2019. ápr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!