Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Zene

A kérdés

Csaknekedkislány - Tihany/Hangosabban gitár akkordjai?

Valaki tudja eme két csodálatos zene akkordjait? Nem találom sehol,kezdőként pedig nem tudom még magamtól megkeresni. Köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: gitár, zene, kotta, koncert, fesztivál, Facebook, Instagram, Gmail, játék, számítógép

ápr. 16. 13:44  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vannak itt olyan gitárosok akiknek hasonló problémájuk van a hevederrel?
Elektromos gitár tartozékok? Gitár effektek?
Hogyan felejtsek el gitározni?
Milyen elektromos gitárt tudtok ajánlani, ha Bon Jovi, Pink Floyd, Aerosmith irányt képviselném? Kezdő gitáros vagyok max keret gitárra 75000 Minél több ötlet jó lenne.
Kezdő gitáros vagyok, Kramer Beretta Special-ről mi a véleményetek?
Hídra való (singlecoil size) Hambuckert lehet helyezni középre is?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Zene rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!