Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Papa...

Mi a véleményetek a Papa Roach együttesről? Ha szeretitek a zenéjüket, melyik a kedvenc számotok tőlük?

Figyelt kérdés
Nekem a legkedvesebb zenekarom, nagyon szeretek a régebbi zenéjüket is, és az újakkal sincs bajom :) bár ezt az új stílust sokan ócsárólják..

2019. ápr. 19. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Imádom ezt a bandát még 12-ben találtam rájuk és azóta nagy rajongójuk vagyok, és épp ugyanúgy imádom a régi és az új albumukat!

Érdemes a Skillet együttest is meg skubiznod, őket régebbi óta követem.:)

2019. ápr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ismerem egy-két számukat, nem rossz :) de túl nagy rajongójuk nem vagyok
2019. ápr. 19. 21:55
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Last Resort, Time and time again
2019. ápr. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A második meg a negyedik albumukról ismerek pár számot, egy részüket a Flatout 2 című videojátékból. Azok egész jók, de valahogy sose ástam bele jobban magam a diszkográfiájukba.
2019. ápr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Clay Morrow ***** válasza:
Ezelőtt pár éve nagyon csipáztam, jó együttes, de egy jó ideje már nem követem őket és miket adnak ki, változtak az igényeim. Az I Need Help óta kb. semmi újat és régit se hallgattam nagyon tőlük.
2019. ápr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A Getting Away with Murder és a F.E.A.R. albumukat nagyon szeretem. A Crooked Teeth hangzása nekem túl mainstream hangzású volt, a pop és rap elemek túlsúlyban voltak a Nu metálhoz képest. Who Do You Trust?-öt még csak egyszer hallgattam meg, akkor is megszakításokkal, mert sok dolog jött közbe, szóval reális értékeléshez újrázni kéne, de az egészen tetszett.


Nekem igazából a My Medication klipje vágta ki a biztosítékot, a rock és metál zenészeket sokkal többre tartottam eddig annál, minthogy egy ilyen közönséges, inkább igénytelen R&B előadók profiljába illő videóval álljanak elő.

2019. máj. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt a klippet egyszer voltam hajlandó megnézni, akkor is végig fincsorogtam. Úgyhogy ebben teljesen egyetértek veled
2019. máj. 3. 06:32
 8/10 anonim ***** válasza:
2020. febr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ezt egy pár hete találtam meg. Úgy voltam vele hogy annyira rossz hogy már jó :D
2020. febr. 17. 19:59
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is a régi stílusuk jön be igazán, emlékszem, amikor középsulis lehettem, olyan 2002-3 körül karácsonyra megkaptam az Infest CD-t a szüleimtől, tökéletes ajándék volt, azóta is egy óriási kedvencem az az album. Az utolsó album, ami bejött tőlük, az a Getting Away with Murder, utána már nem követtem őket, nem sikerült megszeretnem az újabb zenéiket.

Nekem az Infest és a Lovehatetragedy úgy ahogy van, mai napig favorit, de ha kéne választanom, talán a Between Angels and Insects a kedvenc szám tőlük.

2020. márc. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!