Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti milyen koncertre mennétek...

Ti milyen koncertre mennétek el legszívesebben?

Figyelt kérdés
U2, Alphaville, Depeche Mode, Coldplay, R.E.M., Oasis, A-ha, The Police, Duran Duran?
2019. ápr. 26. 21:09
 1/4 TR75 ***** válasza:
A-ha.
2019. ápr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mode-ra elmennék, már csak az ottani arcok miatt is. Mindig is úgy éreztem, hogy kimaradtam ebből a nagykorszakos szintipopból. Van valami percerz vonzódasom ilyen irányba, dehát már sosem próbálhatom ki milyen lehet.
2019. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úúú Alphaville-re !!! ❤️🙏🏻Bikicsunáj, csunáj...
2019. ápr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát nagyon nehéz lenne választani. A 80-as években Depeche Mode koncertre elmentem volna, de akkor nem volt rá lehetőségem, még tanuló voltam, messze laktunk Pesttől stb., nagy rajongójuk voltam, de ma már nem mennék el. Az a Depeche Mode korszak inkább egy divathullám volt, ami pár év alatt lecsengett, és mára gyakorlatilag el is lett felejtve. Amúgy van még egy rakás kazettám és egy bakelit lemezem is tőlük.

Talán egy Alphaville koncertre mennék el legszívesebben. Azért egy "Forever young" szebbé teszi a napomat, ha meghallom valamelyik rádióban. Na meg igen. A Bikicsunáj :D

2019. ápr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!