Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem működik a Pedálom (AMP)...

Nem működik a Pedálom (AMP) elektromos gitár?

Figyelt kérdés

Leszögezném nagyon kezdő gitáros vagyok, Nem rég vettem egy Pedált,torzitót,AMP-ot ki hogy hivja és össze dugtam a kábeleket mindenen van hang és nem szól még az erősitő sem csak a gitár elem van benne vadonat új, a kábelek jól vannak összekötve, hang van mindenen...már sikerült megszólaltatni játszottam is rajta árához képest mivel valami kiss egyszerű olcsó kezdő dolgot akartam ezért jó is de csak akkor szól ha kedve van Mert ha szétszedem kikapcsolok mindent és elrakom a gitárt majd mikor megint kedvem tartja előveszem és nem szól. Olyankor megint szétszedem összerakom és akkor se, valamikor meg igen...ötletek mi lehet a gond?


pedal tipus: joyo extreme metal jf-17



2019. ápr. 28. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:
torzító =/= amp
2019. ápr. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!