Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik erősítő lenne a legmegf...

Melyik erősítő lenne a legmegfelelőbb?

Figyelt kérdés
Sajnos a kozeljövőben nem valószínű hogy el fogok jutni egy hangszervoltba, de szeretnék informáodni. Otthon hasznánám, 3. emeleten tehát nem árt ha nem 100w. Ez a plexis Marshall hangzás nagyon bejön, és mivel a fullcső elvielg túl hangos, így a hobridbem gondolkoztam. Most egy Marshall mg10-est használok, és azt is alig feléig tekertem ki. Olyan 50ezer körül szánnék rá. Minnél többet olvasok utána, minnél több oldalon nézek árakat leírásokat annál inkább rajovok hogy rettentő en sok tényező befolyásolja. A vox vt20-at néztem a hibridel közül, a csövesekből meg a Marshall dsl1 kombót, amin 0.1 wre le lehet vinni a teljesítményt, és az gondolom már megfelelő hangerő. Hangzásra a Marshall plexinek az a karcos plexi hangja nagyon tetszik, meg a JCM 800-as. Amiket játszok vele Green day, Acdc szóló és ritmus is, Foo Fighters, Mettalica. Az az 50 ezer akár használtan is lehet.

2019. máj. 8. 01:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindegyiken van volume/trim. Nem is értem...
2019. máj. 8. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!