Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Véleményetek a metál illetve...

Véleményetek a metál illetve rock műfajról?

Figyelt kérdés
Osztálytársaim bizarrnak tartanak amiért szeretem.

2019. máj. 8. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Legjobb.
2019. máj. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, nem vagy bizarr. Általános iskolában a legtöbb rocker gyerek megkapja ezeket a jelzőket, hogy "különc" és "bizarr".

Túl leszel rajta. A rock/metál műfaj pedig amúgy király.

2019. máj. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Évekig pop-t hallgattam, majd elektromost aztán végül is rock illetve metal műfajoknál kötöttem ki.

Azt kell mondjam nem bánom.

Metalon belül amúgy is sok-sok irányzat van, nagyon változatos zenék találhatók, nem is feltétlen érdemes egy műfajnak nevezni.Elég csak egy Epica-t és egy Cannibal Corpse-t egymás után meghallgatni, nagyon sok igényt lefednek és nagyrészt igényes zenékről van szó.

Abszolút nem bizarr, csak rétegigényt fed le, ennyi az egész.

2019. máj. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A rock egy nagyon tág kifejezés, a zeneileg nem annyira kiművelt átlagember, sőt, sok magát rockernek nevező egyén sem igazán tudja, mennyire. Normális ember nem tartja bizarrnak a rockzenét, vagy akármilyen más műfajt, amit nem hallgat. Aki valakit leszól a zenei ízlése miatt azzal gondok vannak. De sok a beszűkült rocker is, aki a rockon kívül semmire sem nyit, mindent fikáz, ami nem rock, és/vagy görcsösen próbál ezzel rohadt "egyedi" lenni, és állandóan azt reklámozza, hogy ő mennyire nem áll be a sorba, közben pedig de, mert ugyanúgy egy divatirányzatot követ, nincs saját stílusa. Sokan kifejezetten azt próbálják elérni, hogy bizarrnak/egyedi hópihenek tartsák őket, majd megszakadnak. Ezek azok az emberek, akik idegesítőek tudnak lenni, nem a zenei műfajok, és az értelmes rajongók. Egyébként a bizarrsághoz is tehetség kell, de minimum kisugázás, ezért nem is megy a legtöbbeknek.

Az én kedvenc műfajaim nagy része is a rock kategóriából való, de szeretek mást is, nyitott vagyok, és nem szólom le azt, ami nem jön be, just sayin.

2019. máj. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen fajta metál és rock zenére gondolsz? Csak mert mind kettőnek rengeteg alfaja van. Minden esetre szerintem jó ízlésed van, ne foglalkozz az osztálytársaiddal.
2019. máj. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A metal és a rock a legjobb. Az osztálytársaiddal pedig ne foglalkozz. Aki bizarrnak tart valakit csak azért, mert más az ízlése, azokkal nem érdemes foglalkozni. Te is tarthatod őket bizarrnak az ő zenei ízlésük miatt. :)
2019. jún. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!