Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Alapíthatok bandát olyan...

Alapíthatok bandát olyan névvel, hogy Rolling Kidneystones?

Figyelt kérdés

2019. máj. 11. 22:14
 1/6 anonim válasza:
Igen.
2019. máj. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem igen és nagyon remélem, hogy összejön! Ez a név 10/10
2019. máj. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
AZ előbb levédettem szóval már nem....
2019. máj. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Gurulo vesekovek, csuda izleses.

7

2019. máj. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem igazán tudom, hogy működik ez. Szerintem senki sem. Pl. Bethesda (The Elder Scrolls és új Fallout-ok fejlesztője) arra kényszerített egy kis indie studiót, hogy nevezze át a Prey for the Gods című játékukat, mert nekük van egy olyan játékuk hogy Prey, tehát csak azért, mert a címben megjelent a "prey" szó, ha nem változtatják meg bíróság elé kerültek volna. Valószínű, hogy megnyerte volna a pert az a kis studió, de rengeteg pénzt kellet volna beleöljenek a dologba. Abszúrd dolognak tűnik, de jogilag megtehetik, hisz csak azt vedték ami az övék.


Rolling Stones is elég nagy cucc, szóval nem tudom, hogy mennyire éri meg velük, pontosabban az ügyvédeikkel "játszadozni". Szerintem beszélj valaki olyannal aki ért ilyesmihez és ne itt kérdezgess,mert kevés az esélye, hogy aki ezt elolvassa ügyvéd legyen, ráadásul olyan aki ezekkel foglalkozik.


Amugy a név nagyon jó, nagyon ötletes.

2019. máj. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2019. máj. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!