Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mikor érdemes odamenni egy...

Mikor érdemes odamenni egy koncertre a Budapest Arénában?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A koncert 8 órakor kezdődik, lesz nyitózenekar is aki szintén érdekelne.

Első kérdésem az lenne hogy a nyitózenekar 8 előtt elkezdi már, vagy olyankor a főzenekar zenél?


Jegyet állóhelyre vettem, de szeretnék minél előrébb jutni mivel nem vagyok valami magas, nagyjából mennyi idővel érdemes előbb ott lenni?

Slayer koncertről lenne szó, nem tudom idehaza mekkora a rajongói tábor, telt ház lesz vagy sem, azért kérdezem.


Előre is köszönöm!



2019. máj. 14. 16:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Menj oda este 8-ra, és akkor nekünk könnyebb lesz megszerezni az első sort. :D

Viccen kívül, ha kiemelt álló, akkor már kora délután, ha csak sima álló, szerintem elég kicsit később is.

Azt pedig ne vedd figyelembe, hogy a jegyre milyen kezdési időpont van írva, mert sosem az az igazság, nézd majd a facebook eventet és ott le lesz írva hogy pontosan mikor lesz kapunyitás, Anthrax és Slayer.

2019. máj. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!