Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Minden évben eszembe jut 1...

Minden évben eszembe jut 1 metál zene. Valaki esetleg tudna segíteni?

Figyelt kérdés

A Bátyám régen (6-7 éve) hallgatott 1 rock/metál zenét ami úgy kezdődött hogy egy angyalszerű hang "haaaaaaaaaaaaaaaa"-t énekel/mond magas hangon, majd az együttes énekese el kezd ordítani és robbanásszerűen kezdődik a zene.


Kicsit fura megfogalmazás, de tényleg ez kb a 3. év mióta keresem ezt a számot és kénytelem voltam erre az oldalra szorulni. :D


Zúzós metál szám, a régebbi slipknot zenékhez, ektomorfhoz, ilyesmikhez tudnám hasonlítani


(A Bátyám nem emlékszik már a zene címére)



2019. máj. 16. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Megadeth - Symphony of Destruction?
2019. máj. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
58%
Chop Suey-System of a Down??????
2019. máj. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sajnos egyik sem az. :/ Az énekes kifejezetten magas hangon üvölt egyébként, ahogy emlékszem.


Mindenesetre, értékelem hogy próbáltok segíteni! :D

2019. máj. 17. 17:09
 4/7 anonim ***** válasza:
2019. máj. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
# 4/4: Ismerem a zenét, pont ahhoz hasonlóan indul, de nem az az. :/
2019. máj. 19. 20:57
 6/7 A kérdező kommentje:
Előző kommentem a 18:21-nek szólt, csak elírtam. :D
2019. máj. 19. 20:58
 7/7 anonim válasza:
Remélem hogy ez lesz az! A neve Judas Priest-Night Crawler és az albuma a Painkiller ott is megtalálod méghozzá egyenesen 1990-ból bizony ám hát jó ízlésed van ám! Egyszerűen elolvastam mégegyszer amit írtál és rögtön beugrott! Ez az egyetlen nagy kedvencem tőlük mivel nekem apám mutatta meg mert úgy észrevette,hogy megkedveltem a metált úgyhogy ez az album kötelező lett azóta! Jó zene hallgatást kívánok!
2019. máj. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!