Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Squier Classic Vibe jaguar...

A Squier Classic Vibe jaguar az jó vétel lehet?

Figyelt kérdés

Igazából már kezdőként egy Fender Jaguart szerettem volna, csak nem volt pénzem. De most találtam rá egy új squier márkára, amit 2019-től árusítanak, és pont úgy néz ki, mint amilyet szeretnék, viszont nem fender, de legalább viszonylag olcsó.


Érdemes ilyet venni, vagy gagyinak számít a fenderhez képest? Azon kívül h azért olcsóbb mert nem fender, mi az ami gagyi lehet rajta? Meg ha jól tudom akkor a squiereket minőségellenőr se nagyon szokta nézegetni.



2019. máj. 21. 09:19
 1/5 A kérdező kommentje:
2019. máj. 21. 09:20
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában a classic vibe az olcsóbb Fendereknél jobb minőségű. Persze itt ott spóroltak rajta de ez már egy olyan hangszer ami egy profinak sem ciki.
2019. máj. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mojjo ***** válasza:
100%
A Squier is Fender egyébként :) A távol-keleten gyártott sorozataikat bújtatják a Squier márkanév mögé. A Classic Vibe pedig az abszolút legjobb szériájuk neve, ahogy már előttem is mondták, az alacsonyabb kategóriás Fender márkaneves Fendereket általában simán verik.
2019. máj. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha surf zenét szeretnél arra teljesen tökéletes hangszer.
2019. júl. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem gagyi, ez egy gyönyörűszép és jó hangú gitár. Én Sunburst színben vennék de ez szubjektív, a hangra és minőségre nincs befolyással.

Van classic vibe éger testtel, juhar fogólappal, azokból még ha van érdemes kifogni az utolsó példányokból mert szerintem nem lesz többé éger testtel gyártva. Csak valami olcsó távolkeleti tüzifával ami már nem ugyanaz a hatalmas hang.

2020. máj. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!