Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Spotify vagy Apple Music?

Spotify vagy Apple Music?

Figyelt kérdés

Nekem jelenleg Spotify-om van (még a próbaidőszak), előtte nem volt előfizetésem, hanem iTunes-ban vettem meg azokat a dalokat, amik tetszettek.

Apple Musicon minden elérhető, ami az iTunes Zene kínálatában van?

Azért fogok Apple Music Próbahónapot indítani, mert egyrészt Spotify-on sok dal nincs fent stúdióminőségben vagy csak más előadó által, másrészt elég zavaró, hogy ha nem akarom, hogy más spotify felhasználók lássák, hogy mit hallgatok, minden alkalommal be kell állítani a privát zenehallgatást.

Nektek mi a véleményetek?



2019. máj. 29. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Apple Music sem annyira jó minőségű, habár én még meghagytam az előfizetést (Spotify-ról váltottam, szintén a gyenge minőség miatt), de már egy ideje előfizettem a Deezerre és azt kell mondjam, hogy az a legjobb (volt idáig) ...van még ez a Tidal, amit próbáltam, de nem volt jobb a Deezernél, mert telón nem megy a flac lejátszás (tömörítetlen zene). A zeneszámok száma tekintetében, nagyjából hasonló mind.

Illetve, hogy miért mondtam a Deezerről, hogy a legjobb volt idáig: Megjelent a Youtube Music illetve a Youtube Premium. Ugyanolyan zeneszolgáltató, mint a többi, de a Youtube zenei lejátszási listáidat is le tudod játszani a Youtube Music appon belül! Részemről visszamondtam a Deezert és váltottam Youtube Premiumra (okés az Apple Music még mindig megvan, de csak Siri miatt, mert Sirin keresztül nem lehet irányítani a Youtube Music appot)

2019. máj. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem a minőséggel amúgy nincs bajom. Ami stúdiófelvétel, az tök jó Spotin is. Inkább az a gond, hogy ami fent van iTunes Store-ban, az Spotin nem mindig.

Meg ami legjobban zavar, hogy privátra kell állítani. Nyilván nem azt nézegetik az ismerőseim, hogy mit hallgatok (mivel nincs összekötve se FB-kal, se semmivel, ezért ha követnek Spotin és bejelentkeznek böngészőben, elvileg akkor tudják megnézni), de nem tetszik, hogy ott a lehetőség. Tudom, hogy sokaknál közösségi dolog a zenehallgatás, megosztják egymással, de nekem ez egy privát dolog, főleg, ha még fizetek is érte majdnem havi 2000 forintot.

2019. máj. 29. 15:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Gépen be tudod állítani, hogy ne ossza meg a zenehallgatásodat. Beállítások > Közösség
2019. jún. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!