Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Zene

A kérdés

Maximum mekkora gitár erősítőt cipelnétek magatokkal tömegközlekedéssel?

egy marshall mg 15 cf-em van, kb 40x40cm és kb 10kg

Keress kérdéseket hasonló témákban: gitár, erősítő, Marshall, tömegközlekedés

jún. 2. 19:02  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem egy mg10-esem van, és azt sem szivesen viszem sohava, nekem már ez is túl méretes, súlyos. Ezért vettem egy kis 2w-os Marshall, a 4-est, amin 2 "láda" van. Azt szoktam vinni ha valahova elmegyek rövidebb időre, és szeretném vinni a gitáromat. Ha pedig hosszab távra megyek valahova vagy olyan helyre ahol mások előtt jatszhatok oda azért viszem az mg-t

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 2. 22:28 Privát üzenet
Hatalmasat, mert állat vagyok. Persze lépcsőzős molnárkocsival, de akkor is.

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jún. 4. 00:02 Privát üzenet
Nekem is mg 15 cf van, kislány termettel elég súlyos nekem, de tömegközlekedéssel még így se lenne olyan durva szerintem, kibírható.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont júl. 5. 00:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Balkezesek miért játszanak jobbkezes gitáron? Nem lenne nekik könnyebb egy balkezesen zenélni?
Melyiket ajánlanátok jobban kezdő gitárosnak, kezdő gitárnak?
Melyik gitárt ajánlatok?
Ha gitár multieffekt pedált összekötök mikrofonnal, akkor a mikrofonba mondott, énekelt hangomat is ugyanúgy átalakítja a pedál?
Mi a különbség Yamaha FG800 és FG800M gitárok között?
Mi a véleményetek a firebird gitárokról?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Zene rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!