Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen egy Techno buli?

Milyen egy Techno buli?

Figyelt kérdés
Lehet én látom rosszul vagy hülyeséget kérdezek de milyen egy Techno buli? Miben tér el a többitől? Ez nem arról szól, hogy előtte elszívtak az emberel egy jó cigit és úgy buliznak?
2019. jún. 4. 12:56
 1/3 anonim válasza:
47%
Cigit? Szerintem kevered a technot a reggae-vel xD
2019. jún. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát techno bulin általában nem cigizni szoktunk hanem ekizni meg speedezni, a tehetősebbek kokózni, de ők kevesebben vannak :) Egyébként, nézz el egyre, én pl, drog nélkül is tudom élvezni a zenét, és nagyon bepiálva is, de ne az ilyen lájtos gagyi technora gondolj most, amit afterben szeretek énis pl Boris Brejcha stb de nem annyira veretős részt képviselik. Mondjuk egy Charlotte de Witte az ismertebbek közül, vagy T78, Boston168, I Hate Models stb. na ezek kemények
2019. jún. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a többség nem is drogozik egyébként, csak a nyomik használnak drogot. 😂😂
2021. júl. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!