Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Duplázópedált vagy két lábdobo...

Duplázópedált vagy két lábdobot használjak?

Figyelt kérdés
Most lenne lehetőségem olcsóbban szerezni mégegy lábdobot, mint egy duplázót, viszont mivel még viszonylag kezdő vagyok, ezért félek, hogy nem tudom összehangolni őket. Szerintetek? Vagy tudnátok erre valami technikát mondani, hogy viszonylag megegyező hangjuk legyen?

2019. jún. 6. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Olcsóbban tudnál lábdobot, mint duplázót?

Elég gagyi lábdob lehet az, inkább legyen egy jó lábdobod, egy jó duplázóval. Kevesebb helyet foglal, összességében jobb minőséget kapsz. Fellépésekkor jóval könnyebb a szállítás.

Leginkább csak a nagy zenekarok engedik meg maguknak a két lábdobot (ők is ritkán csinálják, mert felesleges), hisz kb csak showelem.

2019. jún. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Oszt mi a célod a dupla gagyi lábdobbal?
2019. jún. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy fontos hátrány szerintem, hogy bár behangolni akár be is lehet ugyanolyanra, de ha tök más a két lábdob akkor ígyse-úgyse fog passzolni a hangjuk.

Nem ugyanúgy fog szólni a kettő.


Lehet, hogy hülyeséget mondtam :D, de ez volt az első ami eszembe jutott.

Lábdobból két egyforma a célszerű.

2020. dec. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!