Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tényleg csak a szép, jó alakú...

Tényleg csak a szép, jó alakú nők és a jóképű, izmos férfiak tudnak énekelni?

Figyelt kérdés

Miért lett ennyire fontos a megjelenés a könnyűzenében? Ha egy nő nem szép és nincs modellalkata, akkor esélye sincs labdába rúgni pusztán a tehetségével és az énekhangjával. Ha egy klippben nem riszálják a seggüket a bombanők, akkor már eladhatatlan, de pár jó seggel bármi eladható. Még az ocsmány pasik is ilyen nőkkel tudják eladni magukat, a zene minőségének, a dalszövegnek, az énekhangnak már semmi jelentősége. Most is klippeket nézek, és csak semmitmondó zenék sorát látom vonagló nőkkel.

Lehet, hogy sokkal több jó zene lenne, ha 99%-ban nem a megjelenés lenne fontos?



2019. jún. 9. 09:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azokban amiket én hallgatok ronda, szakállas, hosszú hajú vagy kopasz, kövér emberek hörögnek. Egyikük se szép de sokan hallgatják őket
2019. jún. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen klipek felszines embereknek valók. Aki igazan szeret egy előadót,azt nem fogja érdekelni a külső. De manapság erre van igény,igy az előadók is igyekeznek eladhatóbb zenét/klipet csinalni. Kerüld ki. Hallgass amit szeretsz. De amugy ott van pl. Adele,aki bár szép de nem nevezhető vékonynak és nem pucérkodik mégis millióan szeretik.
2019. jún. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Természetesen nem ilyeneket hallgatok, de szinte csak ezek mennek a zenecsatornákon, és Youtube-on is ezeknek van milliárdos nézettsége. Pl. Beyoncé vitte volna valamire, ha 100 kilós csúnyaság lenne?
2019. jún. 9. 10:26
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Pont nemrégen jött velem szembe egy írás, ami arról szólt, hogy mennyivel jobb volt a zene azokban az időkben amikor még hagytuk a ronda embereket is érvényesülni :)
2019. jún. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Vitte volna,mert sokan a hangjáért szeretik. Azert nem mindenki felszínes. Lehet nem 50 millió hanem csak 40 millió lemezt adott volna el. Szerintem úgy is jól járt volna,de mivel az a divat,hogy a klipekben szexizni kell,a menedzsere úgyis azt fogja mondani,hogy azt csinálja.
2019. jún. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Persze, ma már sokan szeretik a hangja miatt, de az ismertségig nem jutott volna el egy kövér Beyoncé. Beyoncé-nak vannak jó zenéi, és néhányban meg is mutatja a tehetségét, fantasztikus hangja van, nagyon jól énekel, de ő is vigyáz az alakjára, és sok klippben meg is mutatja azt, mert enélkül ma már egy ismeretlen senki lenne. Azért egy Single Ladies vagy egy Halo klipp eladhatatlan lett volna egy 100 kilós Beyoncé-val.

[link]

[link]


Pl. Nicki Minaj kizárólag abból él, hogy minden klippben a fenekét mutogatja, miközben tehetsége és az énektudása sehol nincs.

A klippek 90%-a ma már ilyen:

[link]

2019. jún. 9. 10:53
 7/15 Mojjo ***** válasza:

Hallottál már Adele-ről? Valami szupersztár-féleség, vagy mi. Láttad is már?

De mondok jobbat: Susan Boyle megvan?

2019. jún. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Erre írtam azt,hogy sok a felszínes ember,akinek erre van igénye. Ezzel nem tudsz mit csinalni, ha idegesít akkor sem fog változni. Ne nézz ilyeneket. Nézd azokat amiket szeretsz. Én is kerülöm az ilyesmit.
2019. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy nincsenek kivételek.

Még nem hallottam Susan Boyle-ról, de rákerestem. Hiába tud énekelni, nem képernyőre való a mai trendek szerint, így nem is lesz világsztár.

2019. jún. 9. 11:41
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem szoktam ilyeneket nézni.
2019. jún. 9. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!