Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Boris Brecha rajongó vajon...

Boris Brecha rajongó vajon mennyire van sok nálunk?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy valamiféle csoportot vagy közösséget formálni, akik szeretik az ő munkásságát. Sajnos a közvetlen ismerőseim csodálatosan leérvelik, hogy nekik miér NEM jön be, és olyan rossz tökegyedül szeretni egy zenét.

2019. jún. 12. 10:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Brejcha. Elnézés, a J kimaradt véletlenül.
2019. jún. 12. 10:46
 2/7 anonim ***** válasza:
Áh, a legtöbb embernek nincs ízlése,és ezt nem Brejcha-rajongóként mondom.
2019. jún. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Van egy két jó zenéje de nem egy isten. Felépített egy jól működő brandet maga köré és ennyi. A gravity nagyon nagy zene, meg nagyon régen szerettem a jameliat, egyébként a szettjei is jók van amikor enis hallgatom, a Château de Fontainebleaus az elvisz rendesen , ( bár a cercles szettek mind mind kiemelkedően jók) én úgy gondolom túl mainstream azoknak az embereknek akik mélyebben benne vannak ebben a műfajban. Én imádom az elektronikus zene minden fajtáját, de kiváltképp a technot és a dark technot, acidet, már mióta az eszemet tudom kB 13-14 éve. Ettől függetlenül szeptemberben azthiszem lesz brejcha a hungexpoba lehet meg is hallgatom mert élőben meg nem láttam ;) 26/L
2019. júl. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Előző vagyok egyébként le a kalappal a munkássága előtt mert kétségtelenül egy brutal tehetséges emberről beszélünk.
2019. júl. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én közéjük tartozom :)

Október 5-én láthattam/hallhattam élőben is, életem bulija volt!!!

Végül alapítottál valami csopit?

2019. okt. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csopit nem alapítottam, de 5én én is részese voltam a csodának. Sőt mi több, találkoztam személyesen Borissal, fotózkodtunk, kezetráztam vele, pár mondatot váltottunk. Nagyon közvetlen srác, semmi sztár allűr
2019. okt. 25. 09:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam a 2019 őszi bulin, és szerintem ott látható volt, hogy azért akadnak itthon Boris rajongók :D (bár nyilván sokan voltak, akik nem konkrétan Boris miatt jöttek, csak bulizni, mert elég vegyes volt a társaság... hogy szépen fejezzem ki magam)
2021. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!