Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért gáz ha rock illetve...

Miért gáz ha rock illetve metál zenét hallgatok?

Figyelt kérdés

Több ember is úgy vélekedett hogy gáz amit hallgatok. Fontos, régebben rapzenét hallgattam mert a haverok is ilyet hallgattak így én is ebben nőttem fel. Azután meghallgattam az első rockszámot ami nagyon bejött,azóta imádom a műfajt, rapzenét nem is hallgatok már pedig több évnyi múltam van a rapzenéből.

Testvéreim is mind gáznak tartanak ez miatt, nem értik mi lehet velem. Tényleg gáz lenne?

Folyton kapom tőlük a savat ha hallgatok valamit hogy mi ez a sz.r stb. Nem értem..

Szerintetek?



2019. jún. 12. 20:06
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Akiket hallgatok:

Dragonforce ( kedvenc bandám )

Powerwolf

Tankcsapda

Famous Last Words

Tool

Leo Moracchioli

Bullet For My Valentine

Avenged Sevenfold

The Red Jumpsuit Apparatus

És még pár

2019. jún. 12. 20:10
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem gáz. Mindenki mást szeret, mindenkinek más a stílusa/ízlése. Inkább az a gáz, hogy ilyen téren foglalkozol mások véleményével. Ha élvezed hallgass nyugodtan Rock/Metál zenét, ne érdekeljen ki mit mond.
2019. jún. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Most látom hogy véletlen rosz topicba írtam :/ :D
2019. jún. 12. 20:33
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Az a gáz - ahogy előttem is írták - hogy ezzel foglalkozol.

Ki a faszt érdekel, mi mások véleménye? Azt hallgatsz, ami jól esik.

2019. jún. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Tudja ő, hogy nem gáz, csak akart pár dícséretet, hogy neki mennyire jó a zenei ízlése. Ezer ilyen kérdés van, amikor valaki panaszkodik, hogy mások gáznak, vagy furának tartják a zenéjét, közben egy totál hétköznapi, nagy tömegek által hallgatott műfajról van szó. Ergo, miért lenne gáz??
2019. jún. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, tévedsz. Én nem tartom gáznak az ilyen zenéket. Viszont olyan helyen élek és olyan helyen nőttem fel ahol megvetik az ilyen embereket akik ezt szeretik. De beszéljünk egyenesen. Roma családból származom vagyis csak félig, mert apum roma csak,és ilyen helyen is élek viszont én nem szeretem a roma zene semmilyen formáját mégsem vetek meg senkit. Furcsálják hogy Én félig roma létemre ilyen vagyok és elhitetik velem hogy igenis gáz, és velem van a baj.
2019. jún. 13. 20:19
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Ez teljesen nézőpont kérdése, illetve hogy ki mennyire foglalkozik más ízlésével. Nekik ez nem tetszik, és hát egy kicsit bunkó módon fejezik ki a véleményüket. Nem szabad törődni velük.
2019. jún. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha te ezt a zenei műfajt szereted akkor hallgasd! és ne érdekeljen senkinek a véleménye:)

Hiszen a te életed..

2019. jún. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Értem, azt hittem te is egy vagy azok közül, akiket leirtam, de tévedtem, bocsi.

(#5 voltam)

2019. jún. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz, sőt.

Hidd el van az a szubkultúra, ahol meg a rap lenne 'ciki', szerintem ezért is egyszerűbb ha mindenki a saját dolgával foglalkozik...

2019. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!