Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék megtanulni dobolni....

Szeretnék megtanulni dobolni. Merre kezdjem?

Figyelt kérdés
Egyre jobban érdekel zenei ízlés téren a rock / metál, és egyre több kedvem lenne tanulni a dobolást, viszont nem mernék belekezdeni úgy,hogy random veszek ugye felszerelést. Van lehetőség valahol Szolnokon kipróbálni magam?

2019. jún. 28. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Pedig én úgy kezdtem, hogy random vettem egy dobszerelést :)

Ha megvan a belső motivációd, akkor ne fogd vissza magad!


Na persze kell egy jó tanár, aki rávezet az alapvető fogásokra, mozdulatokra, semmiképp ne magadtól tanulj, sok mindenre nem lehet rájönni, illetve rögződnek a hibák!

2019. jún. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy hangszerboltba és ott probálgasd ki. Ha tetszik vedd meg. Neten ha tudsz angolul rengeteg oktató videó van, de magyarul is érhető el egy kevés
2019. jún. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Zeneiskola, bár felnőttként elég drága. Esetleg magántanárok stb. Semmiképp se úgy tanuld, hogy mást utánzol. Tanulj meg számolni és használj metronómot. Mindenképp az alapokkal kezdj. Ha így teszel normálisan fogsz dobolni és nem úgy, mint 1-2 kókler, aki eljátszik egy kettőnégyet és egyből kiírja, hogy zenekart keresek...

Ajánlom a drumeot, bár ez angol nyelvű. És ne csak rockot játsz, tanulj meg más stílusokat is. Sokkal szórakoztatóbb lesz. Sok szerencsét.

2019. júl. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!