Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Akusztikus vagy elektronikus...

Akusztikus vagy elektronikus zene, melyiket kedvelitek jobban, vagy esetleg mindkettő?

Figyelt kérdés

#zene #elektronikus #akuszikus
2019. júl. 17. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Hallgatás szempontjából számomra nem tényező a zene előállításának módja.

Mindenesetre a legtöbb zene, amit hallgatok, az is-is - szerintem amúgy ez a legtöbb emberre igaz, aki nem csak vokál nélküli full-elektronikus zenét hallgat.

2019. júl. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mindkettőnek megvan a maga szépsége, én inkább elektronikusat hallgatok, de csak az undergroundot, ami a rádióban megy, az jellegtelen, unalmas. Akusztikusból főleg a rockot szeretem, mást nemigen,de abból se veszek be mindent.

Ja és készülj az elvakult, az a zene amit hangszeren játszanak válaszokra.

2019. júl. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2-es, elektronikuból mit hallgatsz? :), ja és bocs a kukacoskodásért de a rock csak félig akusztikus mert a gitár az elektronikus benne
2019. júl. 17. 20:58
 4/10 A kérdező kommentje:
úgyhogy az szerintem átmenet a kettő között
2019. júl. 17. 20:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Dubstepet (nem Skrillex-féle brostepet, hanem hagyományosat), ha táncolni akarok, bass house-t, deep house-t, ha nyugalomra vam szükségem, progressive, ha meg nagyon tombolni akarok, akkor mid-tempot.
2019. júl. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És igazad van
2019. júl. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A jazz az akusztikus vagy elektronikus műfaj? Ha valaki bedugja a billentyűs hangszerét a konnektorba, akkor már utóbbi...

Szerintem ma már annyira nincs értelme megkülönböztetni a kettőt, hiszen az elektronikus hangszereknél eleve hangosítási céllal jelent meg először a villanyáram, aztán jöttek azok a kísérletek, hogy na akkor próbáljuk meg a drága analóg hangszereket olcsóbban, elektronikus úton helyettesíteni (és működött), amiből megint szerteágazó projektek nőttek ki, hogy ne csak helyettesítsük, de próbáljunk meg új hangokat is létrehozni, amik mondjuk többnyire már inkább kudarcot vallottak, mert ma a legvadabb zenei stílusok is általában már ismert hangszerek hangzását imitálják (legalábbis régen láttam már valakit vadabb szintetizátor vagy MIDI gitár akkordokkal befutni).

2019. júl. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kétlem hogy a szinfonikus zenekarok bármilyen elektronikát is alkalmaznának
2019. júl. 18. 03:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Tehát elektromos hegedűvel már nem lehet szimfonikus zenekarban zenélni? Analóg orgonát vagy zongorát is csak nagyon jól menő kamarazenekarok tudják megengedni maguknak.
2019. júl. 18. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nem :)
2019. júl. 18. 04:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!