Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik szerintetek a legjobb...

Melyik szerintetek a legjobb zene hallgató app?

Figyelt kérdés
Eddig a Spotifyt és a deezert próbáltam. A deezer rel voltam jobban megelégedve. Ha nektek van mással tapasztalatatok, ami szerintetek jobb, akkor légyszi írjatok le.

2019. júl. 20. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb zenehallgató app? Konkrétan ez a kérdés? Akkor egyértelműen a Foobar 2000
2019. júl. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyik sem a szívem csücske. Ötöt próbáltam ki. Tidal, Spotify, Deezer, Apple Music, Google Play Music.


Tidal:

- A Tidal rögtön kiesett számomra, mert a playlistek egyáltalán nem szabhatók személyre saját borítóval. Márpedig a lejátszási listák személyes dolgok. Az adott hangulatunkhoz, tevékenységünkhöz vannak szabva.

+ A flac zenehallgatás pedig nagyon jó dolog, de engem amúgy nem érint. Teljesen jó számomra a 320kbps MP3 is.


Spotify:

- A saját MP3 számokat nem tárolja a saját felhőjében. Így gyakorlatilag nem lehet kiküldeni külső hangrendszerre Spotify Connect és Chromecast által. A kínálatban pedig mindig lesznek olyan hiányosságok, hogy szívesen hallgatnám az adott zenét, de nincs benne a Spotify katalógusban. Így ez kiesett számomra. Szükségem van a saját magam vásárolt, vagy jobb híján warezolt kedvenc zenéimre, remixekre, demókra.


+ Connect. Kiváló funkció. Oda-vissza távirányítás, a laptopról vezérelhető a telefon lejátszása és fordítva. Széleskörű lefedettség, akár a Playstation felületén is hallgatható a zene.


Apple Music:

- A használhatatlanság határát súrolja. Egyik napról a másikra eltűntek a napok alatt átköltöztetett listáimról a zenék. Van hogy a fele, vagy csak pár darab szám. De most ezt a Kedvencek listáról 800 zenéből derítsd ki melyik pár darab volt:D Support nem tud megoldást. Fórumok tele vannak a problémával évek óta. Botrány.


+ iCloud Music Library. Páratlan funkció. Komplett gyűjteményt lehet mp3-ban felszinkronizálni a felhőbe. Amit aztán vegyesen használhatsz az Apple Music katalógusban található zenékkel. Imádtam. A saját zenék ezáltal küldhetők AirPlay vagy Android esetében Chromecast által külső hangeszközre. Imádtam. Azalatt a pár nap alatt még el nem szálltak a listáim...

Ráadásul nagy a felhasználói bázis, így elég különleges rétegzenei listákra is lehet lelni.


Deezer:

- MP3 feltöltés bár megoldott, közel sem annyira kényelmesen, mint az iCloud Music Library megoldással az Apple Music esetében. De nem is ez a gond. Hanem, hogy másfél éve teljesen elromlott a Chromecast támogatás. Az olyan listákat amikben található saját MP3 egyszerűen random módon összekeveri, átugrik számokat, más címen játszik le egy adott zenét. Totális káosz. Persze az MP3 zenék teljesen kimaradnak ilyenkor. A supportot szintúgy nem érdekli a probléma itt sem.


+ Ennek ellenére Deezer felhasználó vagyok immár 6 éve. Egy időben a Chromecast is normálisan működött. Az új felület az appban kiváló. A Flow funkció tényleg ismeri az ízlésem.


Google Play Music.

- Mint a Tidal esetében, nincsenek borítóképek a lejátszási listáknál. Alapból rossz a kínálat listákból. Nem ismeri jól az ízlésed az algoritmus. És nagy a káosz, hogy akkor most kivezetik-e a YouTube Music miatt vagy sem.


+ Az MP3 feltöltés rém egyszerű, utána mint a vaj működik Chromecasten. Vagy bárhol.

2019. szept. 3. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!