Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Bolhapiacon myennire lehet...

Bolhapiacon myennire lehet rézfúvós hangszereket szerezni?

Figyelt kérdés

Töbször láttam külföldi oldalakon, hogy ilyen meg olyan hangszereket tudtak beszerezni milyen áron az úgy nevezett "thrift shop" és "pawn shop" üzletekben, úgyhogy gondoltam én is körülnézek itt szép hazánkban.

Viszont mivel a zaci itt nem hiszem, hogy úgy működik, mint a Zálogcsillagokban, turkáló meg általában csak ruhákkal foglalkozk, marad a bolhapiac, mint alternatíva. Ezeken mennyire lehet megtalálni rezes hangszereket? Főleg trombitákra és kornettekre gondolok, mivel trombitán játszok.



2019. júl. 23. 01:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha kitartóan keresgélsz, biztos találsz. Én egy öreg hegedűt vettem egy ilyen piacon, de csak gitárhúrokat tudtam rátenni, és a vonót is magam készítettem hozzá. Később persze gitárt is vettem, és arra át tudtam tenni a húrokat.

“Vigaszom marad egy szál gitár...” (LL Junior)

2019. júl. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
59%

1. Zálogcsillagok egy álreality... minden megrendezett benne, hogy megvezessék a hülyéket és olyan vállalkozók találták ki, akik több tíz ezer garázzsal, raktárépülettel rendelkeznek, olcsón felvásárolják őket és ezzel a műsorral nagy pénzt generálnak belőlük, mert a sok hülye rárepül és vásárol. Árfelhajtás.


A bolhapiacon pedig bármit találhatsz, de és Jófogáson is körülnéznék a helyedben, hátha. A pawn shop magyar zaci, oda is benézhetsz, de azok csak főleg pesten vannak.

2019. júl. 23. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!