Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltunk pár barátommal egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltunk pár barátommal egy helyen, amikor bejött oda az a lány a barátaival aki tetszik nekem. Mit kellett volna csinálnom? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval a barátaim próbálnak "becsajoztatni" és egyesével oda hívták az összes lányt. És amikor azt a lányt hívták oda aki tetszik akkor leblokkoltam, nem bírtam szólni egy szót sem, egyébként szeretek beszélni és mindenkivel szóba tudok elegyedni de most nem kaptam szikrát
2019. júl. 23. 22:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi azért hogy ha összeszedetlen, de a mondanivaló szerintem érthető
2019. júl. 23. 22:16
 2/5 SIDLER22 ***** válasza:
70%
Hát nem igazán érthető. Nyílván meg kellett volna szólalnod különben nem történik semmi.
2019. júl. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem tudom mit takar a"helyen" de ha az egy olyan hely volt ahol italokat vehetsz,kezdetnek meghívhattad volna egy italra...Neked is csak azt tudom mondani mint az öcsémnek,aki hasonló cipőben járt:Ő is csak egy ember, ugyanolyan büdöset sz....mint akármelyik csaj.Talán kissé egyszerű és közönséges tanács,de ez van.Egy mosoly,egy szia,hadd hívjalak meg egy italra és már el is kezdődött.Onnantól csak figyelj,érdeklődj,kérdezz!A csajok szeretnek magukról beszélni :D Szedd össze magad és kezdeményezz!Ha sokat töketlenkedsz valaki lecsap rá,pláne ha jó a csaj.Csak nyerhetsz azzal ha megteszed...
2019. júl. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Őszintén,szerintem jól tetted,hogy nem csináltál semmit. Így nem történhetnek kellemetlen dolgok.

Na meg minek akarnák csajozni,ha maguktól nem jönnek a lányok?

2019. júl. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 GuyFromNewCity ***** válasza:
Öcsém ne égesd le magad legközelebb ennyire. Legyen vér a faxodban és szólalj meg. Nem hiszem hogy megverne a csaj ha szólná hozzá két szót legalabb😊
2019. júl. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!