Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok körében népszerű fiúk!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok körében népszerű fiúk! Mik a jelei, ha komolyan gondoljátok egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Akiknek már sok rövid kapcsolatuk volt.
2019. júl. 27. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akinek sok rövid kapcsolata volt az nem gondolja senkivel sem komolyan. :D Az ilyen srácok 20-22 éves koruk környékén kezdenek komolyabban gondolkodni azalatt csak az a lényeg, hogy minél több csajt meghúzzanak.
2019. júl. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én már nem egyszer láttam olyan párokat, hogy a srác egy gazdag apuci nőcsábász kisfia, aki minden hétvégén bulizni járt, aztán mégis lett egy éves kapcsolata vagy hosszabb, 20 alatt.
2019. júl. 27. 16:44
 3/5 anonim válasza:
100%

Az első válaszolónak abban igaza van, hogy a "sok rövid kapcsolat" és a "komolyan gondoljátok" kifejezések nemigen illenek össze.


Én népszerű vagyok lányok körében, és szerintem az alapvető jele annak, ha egy hozzám hasonló komolyan gondol valamit, hogy (1) nem teszi sokszor, évente egyszer maximum ilyen korban, (2) nem dicsekszik vele másoknak, nem híreszteli el azonnal, hanem a kapcsolat megalapozásáig csak a lányra fókuszál, (3) nem sző hosszútávú terveket, nem idealizál, hanem próbálja felmérni, mi is a valós helyzetet, és a jelenre koncentrálni -- meglátva, hogy hogyan is alakul.


Ezek jutnak eszembe, remélem, valamit segíthettem. :)

2019. júl. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2019. júl. 27. 18:26
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vedeni probalod es tisztelettel beszelsz rola mindenki elott de meg sok minden ami nem jutott hirtelen eszembe
2019. júl. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!