Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha markas ruhakban jarok van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha markas ruhakban jarok van eselyem normalis lanyt talalni?

Figyelt kérdés

Ezt ugy ertem hogy aki nem golddigger vagy nem csak arra megy hogy instan flexeljen legyen majd ezzel (magyaran tiniqurvak).


Tudom kicsit erzekeny tema de eddig csak ilyen lanyok talaltak meg de en egy csak normalis lanyt szeretnek akinek ilyenek nem szamitanak.

Ha nem volt ertheto majd megprobalom jobban kifejteni es telorol irtam szval sry a helyesirasert.



2019. júl. 28. 11:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
A normális lányok nem azt nézik, márkás-e a ruhád.
2019. júl. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a márkás vagy nem márkás ruha a lényeg, hanem az ápoltság és az önbizalom. Mindenhol vannak jó lányok, lehet, hogy te mozogsz rossz körökben.
2019. júl. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Utolso, igen igazad van de nem nagyon tudok mit tenni (rossz körök)
2019. júl. 28. 12:04
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Van olyan ismerősöm, aki ezt hiszi, és valahogy a normális lányok elkerülik.

Legyél ápolt, ne egy márkával akarj hódítani.

Egy farmer, egy sima fehér póló, egy bakancs vagy sportcipő sokkal vonzóbb, mint egy olyan szerelés, ahol görcsösen a márka mutogatásra megy rá a viselője.


18/L

2019. júl. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem biztos van esélyed ha normálisan viselkedsz de hogy őszintén megmondtam én "normális" lányként lehet hogy először lenne bennem egy előítélet hogy na neki csak a tini pi...ák kellenek.

16L

2019. júl. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem olyan vagyok hogy csak azert veszek polot mert rajta van a logo vagy egy b@$Zás nagy felirat csak rrngeteg olyan ruham van amin ott egy kissebb felirat es egy minta pl egy valentino felirat es alatta egy fekete feher tukan tehat nem azert veszek hogy masnak tetszen hanem mert nekem tetszenek ezek de sajnos vannak hatul utoi mint azt korabban is leirtam
2019. júl. 28. 12:17
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ettöl függ, és ettöl nem függ semmennyire
2019. júl. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hiába van márkás ruha bárkin, ha lerí róla, hogy viselője bunkó divatbaba.

A lányok nem a ruhát akarják barátjuknak!

2019. júl. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de én mindig is leszartam, hogy a másik milyen ruhában jár. Ha nem néz ki igénytelenül, akkor teljesen mindegy az egész. Számomra egyedül a higiénia fontos ilyen tekintetben.
2019. júl. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%
tesom enis hilfiger guess calvin klein ralph lauren champion emporio armani polokat veszek es csak olyan csaj fele kozeledek aki szinten ezeket viseli mert nem mindegy mi van rajtad
2019. aug. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!