Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Lányok, számotokra szimpatikus lenne egy Holdenhez (Zabhegyező) hasonló srác?

Gondolok itt arra, hogy igen érzékeny, nehezen tud beilleszkedni a társadalomba, mert zavarja annak képmutatósága, rengeteget elmélkedik mindenféléről satöbbi.

júl. 28. 22:23  Privát üzenet  

A válaszok
Penryn nevű felhasználó válasza:

Utáltam a Zabhegyezőt és Holden stílusát, szóval nem. Az elmélkedés még egy dolog, én is szoktam, de a túlérzékenység meg a folyamatos köpködés a többi emberre nem az én műfajom. Lehet ezt kulturáltan is persze, de ha Holdenből indulok ki, hát ilyen srác nem kéne.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont júl. 28. 23:10 Privát üzenet

Egyetértek az első válaszolóval.

Nekem kifejezetten tetszett a Zabhegyező, de szerintem Holdennel nem igazán jönnénk ki a való életben:)

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont okt. 10. 13:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kinek volt már ehhez hasonló. Sztorija? 18/f
Esti Kornél és a Zabhegyezőhöz hasonló könyvek?
Tudtok ajánlani a Zabhegyezőhöz hasonló kicsit depressziós könyvet?
Tudtok az Egy különc srác feljegyzéseihez és a Zabhagyezőhöz hasonló könyveket?
Ismertek a Zabhegyezőhöz hasonló könyveket?
Milyen hasonló könyveket tudnátok ajánlani?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!