Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tetszelegnek és nyomulna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszelegnek és nyomulnak a lányok, ha mire én is veszem a lapot, visszavonulnak?

Figyelt kérdés
Voltam néhány hetet néhány lánnyal, napi szinten találkoztunk. Lényegtelen, hogy miért, de se előtte, se utána nem találkozunk / találkoztunk (más országokból vagyunk). Az egyik lány nagyon elkezdett rám nyomulni, folyton hozzámért és egyéb félreérthetetlen dolgokat csinált. Apróságok, de jelentőségteljesek. Na és ahogy én is észrevettem őt, és elkezdtem adni a jeleket, hogy viszonzom a tetszést, abbahagyta. Felhagyott mindennel, sőt flegma is lett velem. Végül nem lett semmi köztünk. Én semmit nem tettem, ami miatt ez értelemszerű lett volna. Mármint a változás. Egyébként sok más emberetől hallottam már hasonló eseteket. Miért van ez? Talán csak élvezik, hogy tetszenek valakinek, vagy mi? Mi lehetett ez az egész? Nem hinném, hogy bennem volt a hiba.

2019. aug. 3. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a dolgokat lehet nem veszik észre, csak tudat alatt csinálják (érintés, általad félreérthetőnek gondolt dolgok). Mikor közeledsz te is, akkor leesik nekik, de azt érzik hogy nyomulnál, ami kényelmetlen lesz nekik és így lelépnek.


Egy másik elképzelésem szintén tudatalatti, hogy addig vagy érdekes, míg "küzdeniük" kell a figyelmedért, aztán mikor érzik hogy nyitsz feléjük és közelednél, akkor véget ért a "vadászat" és az izgalom, ha érted.


De ezek csak ötletelések, sok minden miatt lehet.

2019. aug. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Lehet h félreértetted a jeleket!
2019. aug. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is volt, tetszett a csaj, de nagyon nyomult rám. Kicsit megijesztette, de végülis összejöttem vele :D
2019. aug. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem értelmeztem félre.
2019. aug. 5. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!