Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is kinevetitek azokat a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is kinevetitek azokat a lanyokat akik vekony palikkal jonnek ossze?

Figyelt kérdés
Akiknek olyan kicsi a karja mint egy ropi. Az a baj hogy nagyon sok ilyen fiu van sot a tobbseg ilyen fiatalabb korosztalyba es meg is osszejonnek veluk. Mi a jo bennuk? Eddzeni kell meg nagy mell nagy kar

2019. aug. 7. 14:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Mi azokat nevetjük ki akik a külsőt elsődleges szempontként kezelik.
2019. aug. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy mit érdekel, ki kivel jön össze? Lehet, valaki nemcsak a külső alapján ítél meg valakit :D
2019. aug. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Hát képzeld el,hogy nekem pl egyáltalán nem jönnek be az izmos, nagydarab pasik. Bár én sem vagyok valami nagy termetű:) Szóval vannak ilyen lányok is
2019. aug. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem kell kompenzálni edzéssel mert nem kicsi a farkam :) üdv egy vékony fiú
2019. aug. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%

Miért te tökéletes vagy? Talán az a jó bennük hogy nem ítélkeznek és nem röhögik ki a többi embert a külső alapján úgy mint te. Lehetel te akár 10/10-es is, egy normális lány sem fog megmaradni melletted csak a hozzádvaló ,,tökéletes,, kis szilikoncs*trik.

De aztán ne sírjon a szád hogy minden nő egy k**va te Pumped Gabó :"D

2019. aug. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Mindenkinek szíve joga hogy kit választ maga mellé. Én személy szerint azokat nevetem ki akik valami miatt elítélik a másikat.
2019. aug. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Csicuki ***** válasza:
86%
Ne is haragudj de nem minden a külső...
2019. aug. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
Persze,az egész napomat ezzel töltöm ell.
2019. aug. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%

Hát mondj bármit, úgy hallom valakinek savanyú a szőlő csak mert ők kapnak csajokat te meg nem hiába edzed szét a fejedet is :D

Inkább legyen vékony, mint ilyen bunkó se,gfej, mint te.

2019. aug. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
Elismerem, van hogy viccesen néz ki, mikor egy full vékony fiúval van egy nála nagyobb darab vagy csak -neméből adandóan- formásabb lány. De akkor sem az jut eszembe először, hogy de kiröhögném őket, hanem hogy de jó nekik, hogy így is egymásra találtak, minden rosszalló tekintet ellenére.
2019. aug. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!