Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiszakadt a gumi, lehetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadt a gumi, lehetek terhes? Milyen gumit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Eddig barátommal nem ezt a gumit használtuk. (masculan) sajnos ma kiszakadt,de nem élvezett el bennem, hamar (pár másodperc) után észrevettük, és lecsereltuk a gumit egy masikra. A ciklus 9. Napján vagyunk, 17.napon van ovulációm.


Nem tudom mitől szakadhatott ki, nem volt levegős, befogta a végét mikor felvette. Esetleg lehet, hogy kicsi volt rá és vaakumos lett vagy valami? Vagy esetleg sokáig használtuk és kinyult? Igazából nem annyira izgulok, mivel hamar észrevettük, és az ejakuláció közelében sem volt még. Valaki valami strapabíró, 18-20 centis péniszre jó gumit tud? (nem viccelek hogy ekkora lemértuk egyszer vonalzoval)



2019. aug. 7. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Előfordulhat, hogy teherbe eshetsz a ciklust sosem tudod 100%ig biztosra. De a teherbe esés nem 100% mert csak valamennyi előváladék juthatott a szervezetedbe. Ha nagyon aggódsz vegyél 72 órás tablettát vagy menj el nőgyógyászhoz.

Óvszerben csak egy tipp. Én a barátommal durexet használunk. Igaz drágább de megéri nekünk még sosem szakadt el. Ajánlom a durex óvszert még az extravékonyat is.

De ne stresszelj az a legroszabb nem lesz semmi baj :D

2019. aug. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. ^~^
2019. aug. 7. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Aki szexel lehet terhes, ez mindig benne van a pakliba.., hát a masculan elég jó minőség, nekem 1x se szakadt ki, ott van még a durex, valakinek az is kiszakad, nem járt le vagy ilyenek? mert én néztem mit bír bele csíptem körömet tele ngetem vízzel attól sem lett baja, viszont durex után nem a legjobb a masculan.
2019. aug. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 DollarDog ***** válasza:
Én is a Masculanban hiszek. A Durex nem hogy 1x nem volt jó, de úgy ki is szakadt mint annak a rendje. A Masculan tökéletes minden téren, ráadásul 1x se szakadt ki nálam se, az már csak ráadás hogy a 4x kevesebb kotont tartalmazó durex 2x drágább mint a vetélytársa a Masculan!
2019. aug. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nálunk sajnos kb egy órás menet alatt ötöt használtunk, mivel az első szakadt, a második negyed óra után konkrétan(nem bennem) csak úgy kipukkant, ezért inkább így cserelgettuk. Persze betudtuk annak, hogy kicsi volt, legközelebb valami nagyobbat keresünk :p a maradék 5 a dobozból meg repült a kukába. Pedig tényleg légmentesen húztuk fel...
2019. aug. 7. 23:46
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves hármas. Nem járt le, ma vettük, 2023ban járt volna le elvileg
2019. aug. 7. 23:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehetsz terhes. De nézz utána ennek a 72 órás tablettának,ha aggódsz.

Szerintem próbáld ki a Durexet. De ha gondolod,akkor a Dm-es You&Me óvszert is kipróbálhatjátok.

2019. aug. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!