Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, zavarna ha a barátnőtök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, zavarna ha a barátnőtök ezt csinálná akkor is, ha már együtt vagytok?

Figyelt kérdés

17 éves gamer lány vagyok, három éve R6 Siegezek (meg millió másik játék de főleg ezt szoktam) és nagyon sok fiúval beszélek a játékon keresztül napi szinten.

Általában eléggé máshogy kezdenek viselkedni a fiúk ha meghallják a hangom, és olyanokkal viccelődnek hogy pl küldjek annak egy meztelen fotót aki a legtöbb killt szerzi és én simán folytatom a poént és nem utasítom el őket (persze sosem küldök és mindenki érti hogy csak poén, és főképp nem kezdeményezek ilyet).

Na de titeket zavarna ha a barátnőtök így viccelődne naponta akár több fiúval is, tudván hogy mindkét fél csak viccel és utána kb biztos hogy soha többé nem hallják egymás hangját se?

Meg elég jól megy a játék (most vagyok platinum 1 rankon, az a második legjobb a 20+ból) szóval elég sok bókot és hasonlókat kapok a képességeimre stb és azok már komolyak, de abba se kell belelátni többet.


Egyébként egy nagyon nyitott, morbid humorú és nyugodt személyiség vagyok, de mindenek előtt egyenes és őszinte, tehát tudom magamról hogy a barátomnak sosem kéne megcsalástól tartania.


17/L


2019. aug. 7. 21:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*20 rank, nem 20+ :D
2019. aug. 7. 21:52
 2/11 Csicuki ***** válasza:
100%

Én érzem a dolgot én is így vagyok a srácok mindig ezt csinálják ha együtt kockulunk.



De szerintem nem kéne, hogy zavarja a barátodat mert ez csak viccelődés. És ha annyira zavarja feljöhet és beszélgethet a csapattal senki sem tartja vissza tőle...

2019. aug. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
annyiszor írtad hogy csak viccel, hogy hiteltelenné válik, amit sokszor ismételnek igaznak tűnhet, lehet már magaddal is elhiteted.
2019. aug. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Így visszaolvasva tényleg, de csak próbálom hangsúlyozni, így is félreértették már. De azért hadd tudjam már magamról mikor gondolok komolyan valamit és mikor nem.
2019. aug. 7. 22:48
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Bezzeg fordított helyzetben mindenki elhordaná mindennek a csávót, ha csak úgy poénból meztelen képet kér.

Szerintem igenis gáz, amit csinálsz, pláne hogy vadidegenekkel teszed.

2019. aug. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Megindokolnád miért?
2019. aug. 7. 23:46
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Nincs ezzel semmi baj, amíg tudod, hogy hol a határ mind a poénban, mind a játékban. Úgy tűnik tudod. Engem egyáltalán nem zavarna.
2019. aug. 8. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Life10 válasza:
Akár az is megtörténhet hogy egy srác barátnővel mond ilyeneket. (A furcsa viselkedés meg annyi hogy frusztráló egésznap visító oroszokat hallgatni)
2019. aug. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
azért ha lesz egy pasid és azt látja vagy hallja a haverodtól hogy így úgy megdugnálak, meg küldj meztelen képet, hát én ott helybe verném be a pofáját. Ha meg még neked állna feljebb akkor útjaink kettéválnának, mert könnyűvérű lány nem kell.
2019. aug. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ilyenért valakit könnyűvérűnek nevezni...:D akkor lennék könnyűvérű max ha a random külföldi, poénkodó pasiknak el is küldeném a nudeokat.
2019. aug. 14. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!