Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már barátság extrákkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már barátság extrákkal kapcsolatotok? Ha igen meddig tartott, és egyikőtök se lett szerelmes?

Figyelt kérdés
2019. aug. 8. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Volt néhány. Általában fél-1 évig tartottak, és a lány lett szerelmes. Vagy belém, és többet akart ezért lezártuk, vagy másba, és továbblépett a boldogságba. :D

30F

2019. aug. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te tini vagy? :D
2019. aug. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Kettő lett volna, de mind a két lány, mielőtt belekezdhettünk volna bármibe is már láthatóan azért mentek volna bele az egészbe, hogy kapcsolatot "faragjanak" az egészből. Így hagytam őket, és az egész barátság extrákkal dolgot, mivel nem hiszem hogy huzamosan működhet.
2019. aug. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Nem volt, és nem is tervezek ilyet. Magamat ismerve nekem ez nem lenne elég.:)

L

2019. aug. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

volt. 3 évig tartott, addig húztuk egymást agyát kisebb nagyobb szünetekkel, amíg azt nem mondtam, hogy unom nagyon már :)

én az elején komolyan gondoltam, ő nem. később ő gondolta komolyan, nekem meg lett más, őt untam.

L

2019. aug. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt egy lánnyal, én is lány vagyok. Nem tartott sokáig az extrák része, de az jó volt. Ő szerelmes lett belém.
2019. nov. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!