Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik, de még soha nem beszéltem vele. Most instagramon kitett napjába egy olyat, hogy lehet tőle kérdezni valamit. Szerintetek mit lehetne kérdezni tőle, ha még nem beszéltem vele soha? Esetleg úgy, hogy tovább is menjen a beszélgetés privátban vagy valami. 16F

2019. aug. 9. 11:55
 1/2 Csicuki ***** válasza:
Mondjuk hogy lenne-e kedve veled beszélgetni...
2019. aug. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyes, az tök béna szerintem, uncsi.

Szerintem kérdezd azt, amire tényleg kíváncsi vagy.

Én úgy képzelem el, hogy ha azzak írsz rá, hogy vanekedvedbeszélgetni, muzi vagy hasonló sablonos semmit mondó hülyeségek, a lány csak annyit gondolok, hogy na ez rám van kattanva.

De ha mondjuk olyannal indítasz, hogy mittudomén, ,,Olvastad a Zabhegyezőt?" akkor először néz egyet, hogy ki ez a random srác, de ez már valami érdekesebb és egyből ad egy témát, ha van kedve beszélgetni.

2019. aug. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!