Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól tettem, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem, hogy nem jöttem össze vele? Vagy túl gyorsan elutasítottam?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Van egy srác aki lassan már két éve ismerek interneten keresztül. Tanév közben nem sokat beszélgettünk, de most nyár elején újra elkezdtük és minden nap beszéltünk. Nagyon meg volt az összhang, de barátok maradtunk (és nem is taliztunk), mivel neki egy másik lány tetszett. Aztán a csajjal nem jött össze, és elkezdett rám nyomulni. Pedig elvileg épp nagy szerelmi bánata volt. Tudni kell hogy egy érzékeny srác és nagyon könnyen beleszeret bárkibe. Szerintem egyedül nem képes meglenni mert úgy magányosnak érzi magát. De köztünk tényleg nagyon jó volt az összhang, jókat beszélgettünk, és nem zavartak ezek a rossz tulajdonságai. Megbeszéltük, hogy találkozunk és ha minden jól megy akkor többet szeretnénk barátságnál.

Na a tali meg volt pontosan egy hete. órán át sétálgattunk, kajáltunk és közben végig beszélgettünk.Jól éreztem magamat, de nem éreztem azt, hogy többet szeretnék barátságnál. Igazából annyi idő alatt teljesen elment a kedvem a kapcsolattól vele. Pedig egyébként nem ronda srác meg ilyesmi, teljesen rendben van. Maga a beszédstílusa nem annyira tetszett, és nem éreztem semmit sem iránta.

A tali után rám írt, hogy nagyon jól érezte magát és többet szeretne. Ezek után én leírtam, hogy mit érzek. Ő asszem berágott rám, és azóta csak félszavakban beszéltünk, nem is minden nap.

Kicsit bűntudatom van az egész miatt, de közben meg nem szeretnék vele járni. Hiába a nagy összhang, valahogy mégsem az "esetem". Ez normális, hogy egy tali ennyire mindent megváltoztatott bennem? Közben pedig már vágyok egy rendes kapcsolatra, egy fiúval aki szeret.. de nem fogok csak emiatt összejönni vele

(a legrosszabb hogy ő annyira kétségbeesett szerintem, hogy még ezek után visszafogadna)

Tudom, hogy hosszú lett, de várom a tanácsokat és a véleményeket. :)



2019. aug. 9. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Ha biztos vagy benne, hogy nem akarsz többet, természetesen jól döntöttél.

Ha ott van benned, hogy jaj, mi lett volna ha... akkor szerintem adj még egy esélyt a dolognak. Ne neki, a dolognak! Ez fontos szerintem.

2019. aug. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Egyetértek veled, nem kell csak azért összejönni, hogy elmondhasd, van valakid. Ha tényleg így érzel, és őszinte voltál vele, de ő ezt nem képes elfogadni, akkor nem kell erőltetni. Egyébként ezután valószínűleg barátként sem fog működni a dolog, már nem lesz képes barátként tekinteni rád. Persze lehet, hogy tévedek. Gondold át magadban, mit érzel, várj pár napot!
2019. aug. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egy tali után már eltudod dönteni hogy akarsz e valamit vagy sem.

És te láthatólag nem akarsz. Emiatt ne legyen bűntudatod. Legalább nem hitegetted a srácot.

Az hogy kevesebbet beszéltek ebben az esetben normális hiszen ő többet akarna, szóval gondolom könnyebb neki ha nem beszéltek annyit.

2019. aug. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!