Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes hinni egy ittas férfinek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes hinni egy ittas férfinek?

Figyelt kérdés

Jelenleg külföldön tartózkodó pasiról van szó, aki igazán egyedül érzi magát.

Az éjszaka közepén ittas állapotban (elmondása szerint 4 koktélt ivott) olyan kijelentéseket tett, amiről nem tudom eldönteni, hogy komolyan gondolja vagy sem.

Azt mondta, hogy velem akar lenni, ha hazajön, ha ilyen nője lenne mint én nagyon megbecsülné, megfogtam kívül-belül,értékes nő vagyok, azt szeretné, hogy szerelmesek legyünk egymásba, ő az igazit keresi már nem akar kalandot. Ezután felhívott és még beszélgettünk, de már nem erről.

Ezeket megelőzte az, hogy jó ideig nem beszéltünk egymással, ha igen, akkor csak felszínesen.

Szerintetek mennyire vegyem komolyan ezeket a gondolatokat?


25F

21N



2019. aug. 9. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Soha, de soha, ne higgy senkinek, aki nem őszintén beszél, vagy valamilyen befolyás alatt van.
2019. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Bizonygatta, hogy őszintén mondja, higgyek neki. Picit furcsállottam ezt a fene nagy érzelmi kitörést..

Köszönöm a válaszod!!:)

2019. aug. 9. 21:30
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, csak ittasan merte bevallani. Az alkohol oldja a gátlásokat.
2019. aug. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Ne vedd komolyan. Tipikus piás fűzögetős duma.
2019. aug. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd komolyan es nehogy bedolj neki.

42N

2019. aug. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Aki olyan gyenge, hogy iszik... Olyannal le se àllj, főleg nem párkapcsolatba.

Nagyon megszívnád.


Nekem is anno voltak durván nehéz időszakaim s teljesen magamra voltam hagyatkozva.

Én is megtehettem volna, hogy ivászatba, vagy netán drogba folythatam volna bánatom.

...de nem! A tartás s az önbecsülésem többet ér/ért.


Tudnék mit mesélni.

Nem éppen egy jó vagy normál körülmények vettek körbe.


Kitörtem! Vállalkozó lettem a 0-ról becsülettel.


Az illetőből csak a magány mondatja azt, amit...


Kérdés: ha csak ő szeretné, hogy szerelmesek legyetek egymásba...

Hahaha szóval csak a részéről van valami érzés, de hidd el az csak a magány s lyuk utáni vágya.


De te is elgondolkodtál a kapcsolaton, viszont ordít rólad, hogy nem éppen szerelemnek mondható a részedről se.


Főleg mivel nem kerestétek jó ideig egymást s felületesek voltatok.

Gondolom jobb lelki állapotban voltatok kicsit és ellaposodott a "panaszkodhatnék, vágy a társasàgra" kb.


Se őt se magadat ne vedd komolyan ebben a feltett kérdés témájàban.


Főleg ha rendes csaj vagy, akkor találsz értelmesebb, normális pasit.

Ne rekedj meg egy magányos megrekedt ember mellett még csak tudatban se!


N

2019. szept. 7. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!