Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Úgy érzem megcsal a barátom. Mit tegyek?

6 hónapja járunk . Nagyon boldogak vagyunk együtt és tényleg szeretjük egymást. Legalábbis én azt hittem szeret. De az elmúlt pár hétben valami megváltozott. Távolságtartó lett, egyre többet jár el amivel alapból nem lenne problémám de rajta kaptam higy hazudott. Mindig azt mondta hogy a legjobb haverjával mennek inni de mint kiderült ez hazugság,ugyan is Kristóf *a legjobb haver* elmondta hogy már egy jó ideje nem mentek együtt sehova. Mikor szembesítettem ezzel megvádolt azzal hogy nem bízom benne meg hogy nyomozok utána,ami nem igaz mivel Kristóffal is véletlen futottam össze. Meg láttam hogy egy igen dekoratív lánnyal írogat instán. Nagyon fáj ami történt és mikor elmondtam neki hogy azt hiszem megcsal,jött azzal hogy ő sose tenne ilyet. Annyira rosszul érzem magam, mert szeretem őt és nehéz lezárni ezt az egészet.

Keress kérdéseket hasonló témákban: megcsalás, bánat, barát

aug. 13. 23:29  Privát üzenet  

A válaszok
Ha nincs értelmes válasza a Kristóf-dologra, akkor vége.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont aug. 13. 23:34 Privát üzenet
Ezt felesleges erőltetni. Nyisd ki a szemed, szerinted egészséges kapcsolathoz hű ez a viselkedés? Ha már vádolások vannak régen rossz. Bocs, ha ünneprontó voltam. A minusz kezek ellenére én veled vagyok kérdező.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont aug. 13. 23:42 Privát üzenet
Szakits vele , add meg az esélyt magadnak, hogy valaki olyannal összegyere, aki viszontszeret.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont aug. 14. 01:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A barátom beszélget egy lányal közel 1hete, és szeretne talalkozni a lányal. Viszont mi már 2és fél éve járunk, és nem tudom hogyan cselekedjek. Segitcsetek, ti mit tenetek a helyemben?
Megcsal a barátom?
A barátom lehet hogy megcsal engem?
A baratom neha el bizonytalanodik abban h szeret-e. Miert?
Mit tegyek? A baratom golyataborba megy es felek, hogy megcsal!
Úgy érzem a barátom megcsal! (? )

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!