Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem megcsal a barátom....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem megcsal a barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 hónapja járunk . Nagyon boldogak vagyunk együtt és tényleg szeretjük egymást. Legalábbis én azt hittem szeret. De az elmúlt pár hétben valami megváltozott. Távolságtartó lett, egyre többet jár el amivel alapból nem lenne problémám de rajta kaptam higy hazudott. Mindig azt mondta hogy a legjobb haverjával mennek inni de mint kiderült ez hazugság,ugyan is Kristóf *a legjobb haver* elmondta hogy már egy jó ideje nem mentek együtt sehova. Mikor szembesítettem ezzel megvádolt azzal hogy nem bízom benne meg hogy nyomozok utána,ami nem igaz mivel Kristóffal is véletlen futottam össze. Meg láttam hogy egy igen dekoratív lánnyal írogat instán. Nagyon fáj ami történt és mikor elmondtam neki hogy azt hiszem megcsal,jött azzal hogy ő sose tenne ilyet. Annyira rosszul érzem magam, mert szeretem őt és nehéz lezárni ezt az egészet.

2019. aug. 13. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs értelmes válasza a Kristóf-dologra, akkor vége.
2019. aug. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt felesleges erőltetni. Nyisd ki a szemed, szerinted egészséges kapcsolathoz hű ez a viselkedés? Ha már vádolások vannak régen rossz. Bocs, ha ünneprontó voltam. A minusz kezek ellenére én veled vagyok kérdező.
2019. aug. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szakits vele , add meg az esélyt magadnak, hogy valaki olyannal összegyere, aki viszontszeret.
2019. aug. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!